Novice
-0.500001
Beyler bana acil bi konuda yardımetmenizi istiyorum

Ev arkadasıma sıgaram bitti diye yalan soyledim iceride kendi odamda sigara iccegim iin anlamıyacaktı fakat cakmagım kayıp aradım taradım yok cincik pinçık ettim odayı ocaktan yakmak icinde oda arkadasıma gorunmem gerek nabıyım..

not ev arkadasımla fazla samimi diyiliz
0.1
Saç kurutma makinasını ızgara gibi kullanabilirsiniz..
Novice
-0.500001
ucunu mu yakar mı sence
ben ev arkadaşın. çok eyip ettin kardeş. biz sen istediğinde böyle mi yapıyoruz
bu kadar uğraşacağına ver bir tane kurtul..
Novice
-0.500001
Adamın sıgara aldıgı yokki full otlanıyo gunde 1-2 tane olsada bi zaman insanın kotu tarafı agır basıyor ben nabıyım cok pişmanım

edit butun tavsiyeler bu yondeyse gidip yakıyorum eyvallah..

edit ufo var odada aklıma gelmemişti :D

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2013-04-17 23:30, 11 yıl önce)
Oda arkadasini bicakla kurtulursun gizli icmekten.

Bence mantikli cozum
Novice
-0.500001
Valla ateşi bulmuşken 3 lu kombo yaptım cocugunda omru uzamış oldu :)
Sepetle gitsin o cocugu valla ben olsam kovardim, hic ugrasamam ve haz etmem o tur otlakcilardan :/
Novice
-0.500001
Ahaha olay soyle ben yurtta kalıyodum yurtta içki içerken yakalandım ve yurttan atıldım 2 hafta evsiz evsiz orda burda kalarak gecirdikten sonra arkadası arkadası olan bu cocuk acıdı beni eve aldı 1 sigaranın lafını yaptıgım ıcın beni kovmadıgına sukretmem lazım :D
Paran yoksa içme aga de.
Novice
-0.500001
Keşke her istedigimizi soyleyebilseydik :selektor
Çocuk seni kış günü soğuktan kurtarmış sen sigaranın hesabını yapıyorsun. Ben olsam çocuğa her hafta 1 paket sigara alırdım sonrada sigaramdan uzak dur derdim. Neyse ki sigara içmiyorum sıkıntı yok :)
Tymaron : Çocuk seni kış günü soğuktan kurtarmış sen sigaranın hesabını yapıyorsun. Ben olsam çocuğa her hafta 1 paket sigara alırdım sonrada sigaramdan uzak dur derdim. Neyse ki sigara içmiyorum sıkıntı yok :)

İstanbula çağırırken al biletleri geleyim dediğimde böyle demiyordunuz Ardıl bey. Söylemesi kolay icraat lazım. Yolla bi paket sigara desem yollamazsın.

ps: yollucak gibi olursan winston light olsun. Bi de almışken bi karton al da yolladıgına değsin. adresi pm attım. Eyv çok saol. Biliyorum gözün gelen kutusuna gitti korkma lan şaka şaka atmadım adres fln.

Bu konu Michaell tarafından düzenlendi(2013-04-19 15:03, 11 yıl önce)
Michaell :
Tymaron : Çocuk seni kış günü soğuktan kurtarmış sen sigaranın hesabını yapıyorsun. Ben olsam çocuğa her hafta 1 paket sigara alırdım sonrada sigaramdan uzak dur derdim. Neyse ki sigara içmiyorum sıkıntı yok :)

İstanbula çağırırken al biletleri geleyim dediğimde böyle demiyordunuz Ardıl bey. Söylemesi kolay icraat lazım. Yolla bi paket sigara desem yollamazsın.

ps: yollucak gibi olursan winston light olsun. Bi de almışken bi karton al da yolladıgına değsin. adresi pm attım. Eyv çok saol. Biliyorum gözün gelen kutusuna gitti korkma lan şaka şaka atmadım adres fln.

Ardıldan bende isteyebilirim aslında 1 paket halsizim borçlarım var lan ! ameliyat oldum yeni ardıl sigara pls.

tşk byko :$

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.