Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
iyi geceler, mutlu sabahlar

merhaba arkadaşlar, şu anda askerliğini yapmakta olan modaratörarkadaşımız Anemonu( Mert ) ziyaret etmek için istanbuldan izmire gelmiş bulunuyorum. izmir otogarındayım saat sabah 11 civarıda narlıdereye doğru gidip kendisiyle görüşeceğim selamlarınızı ve mesajlarınızı benim aracılığımla iletebilirsiniz, sevgiler

Bu konu 05 tarafından düzenlendi(2009-08-14 11:00, 14 yıl önce)
Mert'e selamlar, özlediğimizi iletirsen sevinirim =)
Tanımıyorum ama mağdem vatani görevini yapıyor bendende selam söyle :)
bizden de selam söle (:
enz'im iiki geldin kardeşim çok mutlu ettin beni. izmirde olupta yanıma gelmeyen diğer dostlarım utansın bu durumdan onlar alması gereken mesajlarıda aldılar ztn sni sewiorm cnm kardesim :):asik2:asik2
o şimdi asker canı neler ister:selektor
Anemon : enz'im iiki geldin kardeşim çok mutlu ettin beni. izmirde olupta yanıma gelmeyen diğer dostlarım utansın bu durumdan onlar alması gereken mesajlarıda aldılar ztn sni sewiorm cnm kardesim :):asik2:asik2

Izmır'ın Neresinde Askerlık Yapıorsun Sole Geleyım :p Hayırlı Teskereler

Safak Atar Baba Yatar =) - > Asker Olanlar Anlar :)
Mertime sevgi dolu öpücüklerimi ilet yeter :P

Abi kaç aylık askersin sen geçen yaz radyoyu açtık o zaman gittin askere teskereye ne kadar kaldı?
Merhaba arkadaşlar;
Mert bitiyor kardeşim atarsa 45 =) Enes'cim van'a da beklerim unuttun bizi buralarda ha tabi uzağız ya ismimi bile telafuz etmiyor.=)
Lokmancım sanada selamlar vallah özledik sizleri hayırlısıyla gelmenizi bekliyoruz.
Kanglaoo : Merhaba arkadaşlar;
Mert bitiyor kardeşim atarsa 45 =) Enes'cim van'a da beklerim unuttun bizi buralarda ha tabi uzağız ya ismimi bile telafuz etmiyor.=)

saçmalama Lokişş, fırsat buldukça ulaşmaya çalışıyorum hepinize ayrıca bi gelinde siz server açıcaz daha özledim vallahi ;(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.