]

Burası dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google'ın Zürih'teki ofisi...

Ancak ofisten çok büyükler için bir oyun parkını andırıyor. Google çalışanlarının 24 saat emrine amade bir bilardo salonları var...

Bilardo sevmeyenler isterlerse foosball denilen oyunu da oynayabiliyorlar...

Aşağı inerken merdiven de kullanmak neymiş! Google çalışanları çocukluklarını yeniden yaşıyorlar, direkten kayarak aşağı iniyorlar...

İşten mi bunaldılar -ki bu pek mümkün görünmüyor- yüzme havuzunda bir iki kulaç atınca ne stres kalıyor, ne de dert...

Bunlar özel odalar. İçinde masaj koltuğu var. Perdeyi kapatıyorsunuz. o an tamamen onların artık...

Öyle ya koca Google'da çalışıyorlar. Çok yorulmuş olabilirler... Uyku salonuna geçiyorlar. Akvaryuma baka baka uyuyorlar.

Ne zaman mı çalışıyorlar? Bakın hamaktakilerin kucağındaki ne? Lap toplar daima yanlarında...

Toplu çalışmak istemeyenler bu özel çalışma odalarını tercih edebiliyorlar...

Fikir fırtınası yapmak için ne ideal bir yer değil mi?

Bu görüntüler Google'ın ofisinde çok doğal...

Açık büfe yemekler emirlerine amade. Ama eğer onları beğenmiyorlarsa, mutfak da var. İsterlerse kendileri pişirebilirler...

Tabii çocuğu da işe getirmek serbest.

Masaj koltuğuna oturup yeni projeler düşünüyorlar...

Barları da var tabii

İlginç dinlenme köşeleri de cabası...

Kütüphane de hemen göze çarpıyor...

Ama Google çalışanları öyle sabah 9, akşam 6 çalışan insanlar değil.

Her daim fikir üretme peşindeler...

Bu işyerinin amacı da onları daha çok fikir üretmeye yönlendirmek...

Çalışanlar her ihtiyaçlarını burada giderdikleri için bu binadan dışarı çıkma ihtiyacı hissetmiyorlar...

daha önce verilmişti. Ama gerçekten böyle bir iş yeri daha dünyada varmıdır bilmiyorum.
süper bişi bu ya
googleda çalışıcam (:
Harika Bir Durum Birde Kazanması Kolay Olsa Maaşı Ne Kadardırki???
Bir süre orada takıldın mı,hic zevkli gelmez gibime geliyor.Sıkılırsın.
Some_one : Bir süre orada takıldın mı,hic zevkli gelmez gibime geliyor.Sıkılırsın.

bizsürü arkadaşın olucak ve eğlenerek para kazanıcaksın

hemde yüklü miktarda

neresi sıkıcı:huh
5.Resimdeki ARkadaş sanki olimpik yüzme havuzunda yüzüyor :)
Bide Gözlük takmış xD
Ben 1 haftada sıkılırım.Baksanıza otel gibi.En kral otelde bile en fazla 4 gün dayanabiliyorum.
Sıkılmakda neymiş ya ne oteli hergün farklı buluşlar 1 ton arkadaş kim daha iyi buluşu bulcak ne matrak olurdu
akvaryum odasına geçince zaten bi daha kalkmam gibi , karanlık ve şu akvaryumun olduğu odalarda hep kalırım ben , bi de bilgisayar koycaklar önüme , sol tarafımda mini-mutfak , oturduğum yer ise lazımlık olsa ömür boyu çıkmam :D
mthN : 5.Resimdeki ARkadaş sanki olimpik yüzme havuzunda yüzüyor :)
Bide Gözlük takmış xD

haha xD
ben burda ayda 50 ytl ye çalışırum
Ben Para Bile veririm :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.