Bir Kız;

'İhtiyacım Var' diyorsa 'Mutlaka İstiyorum' demektir

'Ne İstiyorsan Onu Yap diyorsa 'Nasılsa Bedelini Ödeticeğim' demektir

'Konuşmaya İhtiyacım Var' diyorsa Onaylanmaya İhtiyacım Var demektir

'Bir Dakika İçinde Hazırım diyorsa Yaklaşık 1 saat 10dk ya hazırım' demektir
Hepsi doğru...
çok doğru..
bunu yalanlayan ölsün.
+1
Novice
0.6
Ne der: Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
Ne demek ister? Bana layık olmak çok zordur. Superman, Brad Pitt , Prens Rainer, Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum.

Ne der: Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
Ne demek ister? Seni çekici bulmuyorum ama bana derslerimde yardım edecek, arada bir yemek ısmarlayacak birine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.

Ne der: Seni yeterince tanımıyorum.
Ne demek ister? Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Mesela paralı mısın?

Ne der: Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
Ne demek ister? Senden başka birkaç kişi daha var gözüme kestirdiğim ama bir türlü karar veremiyorum.

Ne der: Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
Ne demek ister? Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim.
Ne der: Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum!
Ne demek ister? Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.

Ne der: Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme. Ben seni ararım.
Ne demek ister? Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama!

Ne der: Aşk bana göre değil.
Ne demek ister? Kendime güvenim yok. Bir ilişkiyi sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim.

Ne der: Aynı ortamdan biriyle birlikte olamam.
Ne demek ister? Ortamda göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin.

Ne der: Sevgilim var.
Ne demek ister? Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki! Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte.

Ne der: Evet, istiyorum.
Dürüst bir kız...

Ne der: Hayır, istemiyorum.
Dürüst bir kız daha...

Ne der? İlişkimizi bir süreliğine askıya alsak iyi olacak.
Ne demek ister: Bu aralar biraz fazla kilo aldım. Zayıflayıncaya kadar görüşmeyelim.

Ne der? Şu sıralar sadece derslerimle ilgileniyorum.
Ne demek ister? Bu konu dışında seninle konuşabileceğim hiçbir şey yok.

Ne der? Ben de seni istiyorum. Ama şimdi olmaz. Zamana bırak.
Ne demek ister? Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını sonuna kadar çıkarmak istiyorum ama ya senden daha iyisini bulamazsam?

Ne der? Bu aralar kendimi çok iyi ve çok güzel hissediyorum.
Ne demek ister? Bende bu güzellik olduktan sonra, sana bakacağımı düşünmüyorsun herhalde. Çevremde benimle çıkmak için can atan yığınla erkek var.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.