Bugün İzmirdeydim Teknosa da işte Babam bişey alıcaktı onun için gitmiştik .İlk başta normal öylesine babamla dolaşıyoduk halı reonundan bi kız geçti ikimizde bakıştık orda kızdan elektrik aldım işte onlar dümdüz ilerledi bizde halı da takıldık bizde onların gittiği yere gittik ben Kızı tekrar gördüm onlar yine uzaklaştı sanki ben onları itermişim gibi aklımdan senaryolar geçirdim yalnız kalsada msn adresini istesem diye falan kafamda senaryo hazırdı .Lavabo bölümüne girmiştik biz o sırada bnde etrafıma bakıyorum o kız nrde ailesinden ayrı kalsa diye.
Saçlarıma bkıyodum bi baktımki kız dolaplara bakıyor aileside yok yanında Şimdi gitmeliyim dedim babamda lavabo nasıl diye sordu bende güzel dedim geçtim ( o sırada kız dolaplara bakıp ailesinn yanına dönmüş ) orda hayelllerim 100 e bölünüp 1000 le çarpılmıştı başka boşluğu değerlendiirirm dedim ve kız ve ailesi lavabo reonundan geçiolardı ,kız bana uzun süre baktı ve ben o sırada koptum !!!

o saniyeler bana dakika gibiydi ölye güzeldiki ilk defa birinden bukadar çok enerji alıyodum . babam bana bişeyler soruyodu bende takmazdan gelip kızla bakışıyodum orda ben finish tim okadar güzeldiki babyface yüzü wardı . aradn 5 dk gçeti ben etrafa bakınıyodum fakat onları göremiyodum . babama ben dolaşıcam sıkıldım dedim .Etrafı en az 5 tur dolaştım fakat bulamadım . hala içimde umut wardı .Burdalardı biliyordum . Bi umut , bi şans ... Avizelerin oraya doğru gittim ve oda ne Onlar hala burdalar Kız babası ve annesi . Orda bi 3 dk durdular durmadılar bende aynı yerde bişey bakıyommuş gibi onları izliyodum okadar güzeldi ve masumduki orda öylece duruyordu. Ailesi çıkışa doğru gitmeden ben harekete geçtim noolur bana bak nooolur bana bak beni gör diyodum içimden aramızda 10 metre wardı Kızla fakat onlar benden daha önce davranıp çıkışa doğru gittiler .

O sırada öldüm eridim kendimden geçtim resmen . Çıkışın orda kız telefonunu çıkardı telefonuna baktı , aramızda 3 metre ya vardı ya yoktu . Telefonu cebine koydu .Kafasını çevirdi ,bana baktı o sırada dur orda bekle noolur bekle msn nini istiycem amacım kötü değil noolur dedim
dönüp gitti babam sırada aldığı eşyayı kasadan geçirmek için bekliyodu. Ailesiyle Birlikte çıkışa doğru gittiler ve Kaybolana dek ona baktım o saçlarına , Duuur nolursun diyemedim ,orda bekle nooldur diyemedim bluetoothumu açtım belki bi ipucu bişey bulurum belki bişeyler yazıyodur internetten bulup senin msn adresini alırım diye açtım bi adres yazıyodu bende o gazla adresi ekledim 1 saate kadar Kasabama döndüm fakat hep onun hayalleriyle geçti 1 saatim off

O email adresini msnime ekledim inş o kızdır . Değilsede teknosaya gidip param çalındı diye bugün saat 6 da neler olmuş onun videosunu izleyip o kızı bulup dış kemaresıyla arabasının plakasını alıp Polis arkadaşıma adresi verip Babasının ismini soy ismini öğrenip Soy ismini Facebooktan arama yapıcam Yıldırım olsa bile 5 milyon yıldırım arasından bulucam o kızla tanışmayı istiyorum ....

Anlattığım gerçek Ben bugün yaşadım balkona çıkıp bi wiston yakasım geliyo fakat ailem evde bnm içtiğimi öğrenip üzülmelerini istemiyorum ...

o an o dolaplara bakarken yanına gitmediğime kzıyorum kendimi korkak görüyorum Neden Ben diye bağırıyorum Offff...
acil şifalar dilerim fazla takma kafana haftaya pazar günü bidaha gidersin belki yine gelirler (:
Bende bazen keşke konussaydım gibisinden kendime kızıyorumbanada olyuro bazen aynısı :D
ArkadaşLar Hazır Scrip Olan Varsa Kendım Ortak Yapcam Server 2 Yıl GarantiLi msn Adresim [email protected]
barzan036

Bunu Başka Bi Sayfadda aç sinirden köpürüyorum sana patlamak istememe

Şuan death metal dinleyip resim çizerek rahatlamaya çalışıyorum kızın bakışları hala gözümün önünde bi sgara yaktm rahatlamaya çalışıyorum rüyamdada görücem 100% size iyi akşamlar ben şuan rahatlamaya çalışıyorum
@barzan036

Ne ayaksın ya :D

@xenox

Yaşını söylede ona göre Allah yardım etsin diyelim. Şimdi boş yere kurşun yaktırtma :p
Kardes Ya bana Yardım Edermısn Serveri accıcam ama yardım eden yok:S
Forumu ara usta öyle her topice server açıcam denmez.Onlarca server açma dökümanı, yüzlerce topic var.Biraz araştır, araştır sonra bana özel mesaj at sana hazır bir sphere atıcam girer kendi kendine oynarsın :)
Expert
34.0001
böyle alışverişe falan gidilince kızlara aşık olmaya bayılırdım bende :D zaman geçiriyo çok eğlenceli oluyodu =)
ya arkadasım lutfen diyorum :S anlamıyosunuz bneı yenıyım
Script bölümüne gir orada ne var ne yok al hepsini aç serverı.Şimdi öyle moda.
Sevgili xenox,

Lütfen kendini yıpratma,
Ayrıca bazı sorunların mı var ?? Yani öyle bir anlatıyorsun ki , sanki kız senden elektrik almış ve sana pas vermiş gibi anlatıyorsun.Neyse o degilde,bu ne biçim iş bunu anlayamadım ? Yok güvenlik kamerasından kızın ailesinin plakasını alıcam kim oldugunu ögrenicem belki facebooktan bulucam ? Buna ne derler bilirmisin. Ben demiyeyim.Neyse lütfen biraz kendine gel .Kız sadece etrafa bakıyordur ve bir anda senin gözüne bakmıştır.Dogal olarak o karede sende oluyorsun.Gözü denk gelcek.Ama gidipte buraya yok elektrik aldım yok bir şey oldu aramızda bir baga oluştu diyorsan bunaben bir şey yapamam.Daha tanımıyorsun etmiyorsun, ilk kez gördügün kıza aşık oluyorsun ve kafanda bir şeyler üretiyorsun ve ürettigin şeylere inanıyorsun.Buna biz paranoyaklık deriz.Paranoyak demek, kafasında bir şeyler üretir ve ürettigi şeylere inanır.Lütfen biraz gerçekci ol ve gerçekci yaz...

Neyse

Sen biraz dışarı çık ortam yap.Birde sevgili...Okuldan veya okulun yoksa başka yerden.
Benimde başıma böyle birşey minübüste gelmişti.
Geçen seneye göre biraz agrasiftim. Minübüs'e 3 tane kız bindi yazın ortasıydı. Neyse ben gittim yer verdim otursunlar diye.
Sonrasında 2'si oturdu birisi oturacak yer olmadığından ayakta kaldı ben hep mesaj atıp telefondan dışarı bakıyordum. Canım sıkkındı.
Kız bana bakıyordu ben kafamı ona çevirince kız dışarı bakıyordu tabi bunu nasıl anlatayım dışarı bakarken bile sol tarafındaki kişinin sana bakıp bakmadığını görebilirsin azda olsa. Sonra benim canım sıkkın ofluyorum felan kız turist'ti az türkçe'si vardı.

- Ne ofluyorsun caniim güzel güzel gidiyoruz felan dedi.

Bende sinirmi yaptım ne yaptıysam kızı orda bırakıp ön tarafa yürüdüm. ( Arkamdan gay diye düşünmüş olabilir ama değilim ) xD

Sonrasında sahil'de gördüm bakıştık , benim her zaman gittiğim cafe'de gördüm bakıştık ama tabi harekete geçmedim.
Ama keşke geçseydim dediğim oldu.:) Onun sonrasında zaten bir sevgili yapmıştım.
Hayat keşke ile yürüseydi... Köpeklere yukardan kemik yağardı. [Ne alaka varsa ?? ]

İlk olarak pişman olacagın şeyi kesinlikle yapma.Keşke'lere kalma.
''Pişmanım,keşke şöyle yapsaydım daha iyi olurdu '' gibi cümlelere muhtaç kalmadan yapacagın şeyi yap.Böylece geriye baktıgında kafanda soru olmaz.
:D genelde alışverişe tansaşa gidioz bnde öle bi sürü kız görüyorm ama :D Benim aşkım önümde duruyodu mariachi :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.