Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Some_one : Sevgili xenox,

Lütfen kendini yıpratma,
Ayrıca bazı sorunların mı var ?? Yani öyle bir anlatıyorsun ki , sanki kız senden elektrik almış ve sana pas vermiş gibi anlatıyorsun.Neyse o degilde,bu ne biçim iş bunu anlayamadım ? Yok güvenlik kamerasından kızın ailesinin plakasını alıcam kim oldugunu ögrenicem belki facebooktan bulucam ? Buna ne derler bilirmisin. Ben demiyeyim.Neyse lütfen biraz kendine gel .Kız sadece etrafa bakıyordur ve bir anda senin gözüne bakmıştır.Dogal olarak o karede sende oluyorsun.Gözü denk gelcek.Ama gidipte buraya yok elektrik aldım yok bir şey oldu aramızda bir baga oluştu diyorsan bunaben bir şey yapamam.Daha tanımıyorsun etmiyorsun, ilk kez gördügün kıza aşık oluyorsun ve kafanda bir şeyler üretiyorsun ve ürettigin şeylere inanıyorsun.Buna biz paranoyaklık deriz.Paranoyak demek, kafasında bir şeyler üretir ve ürettigi şeylere inanır.Lütfen biraz gerçekci ol ve gerçekci yaz...

Neyse

Sen biraz dışarı çık ortam yap.Birde sevgili...Okuldan veya okulun yoksa başka yerden.

Paranoyak değilim onunda baktığına 100% eminim uydurmadımda niye uydurayımki boş yere yalan söyliyeyim aşıkta olmadım sadece aradığım tarzda birini buldum onu kaybetmek istemem dünyada 3 boynuzlu koç aramak gibi bişey bu !! bulduğunuda bırakmak istemessin ;)
Expert
34.0001
HG-Nexiel:
Bende sinirmi yaptım ne yaptıysam kızı orda bırakıp ön tarafa yürüdüm. ( Arkamdan gay diye düşünmüş olabilir ama değilim )

hahahah koptum :D açtırma bayramlık ağzımı :D

(nickine dikkat et :D)
Paranoyak değilim onunda baktığına 100% eminim uydurmadımda niye uydurayımki boş yere yalan söyliyeyim aşıkta olmadım sadece aradığım tarzda birini buldum onu kaybetmek istemem dünyada 3 boynuzlu koç aramak gibi bişey bu !! bulduğunuda bırakmak istemessin ;)

İyide %100 tabi seni görücek,bakıcak.Ama gelipte aşık olcak degil.Yani nasıl diyim '' Ah,bu benim hayatımın erkegi olucak.Bana gel,lütfen bluetoothumu açtım,sende aç ve msn adresimi kaydet hayatımın erkegi ... '' dicek hali yok içinden.Anlattıgın gibi güzelse sevgilisi vardır elbet.İzmirde boş kız bulmak zor =) 1 erkege düşen kız sayısı zaten 4 :) 4'ünü birden idare etmekde zor.Ama kız başına düşen erkek sayısı 1 .

Neyse :) istedigin gibi takıl .. :)
Some_one :

İyide %100 tabi seni görücek,bakıcak.Ama gelipte aşık olcak degil.Yani nasıl diyim '' Ah,bu benim hayatımın erkegi olucak.Bana gel,lütfen bluetoothumu açtım,sende aç ve msn adresimi kaydet hayatımın erkegi ... '' dicek hali yok içinden.Anlattıgın gibi güzelse sevgilisi vardır elbet.İzmirde boş kız bulmak zor =) 1 erkege düşen kız sayısı zaten 4 :) 4'ünü birden idare etmekde zor.Ama kız başına düşen erkek sayısı 1 .

Neyse :) istedigin gibi takıl .. :)

bir anda izmire taşınasım geldi :sulu:sulu:memnun:memnun:oynas
xenox : Değilsede teknosaya gidip param çalındı diye bugün saat 6 da neler olmuş onun videosunu izleyip o kızı bulup dış kemaresıyla arabasının plakasını alıp Polis arkadaşıma adresi verip Babasının ismini soy ismini öğrenip Soy ismini Facebooktan arama yapıcam Yıldırım olsa bile 5 milyon yıldırım arasından bulucam o kızla tanışmayı istiyorum ....

Bence sen rahatsızsın.
krize girdim okurken (aşk değil, gülme krizi)
Bn yşaadım hatta o an kız arkadşamda yanmdaydı onunda dkkatini cekdi bu bakışlarım ve büyük bi kavgayla o an bitirmştm ve o kızıda bulamadım 0 elde var 0 =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.