https://video.ekolay.net/video-izle/haber/turk'u-tanimanin-en-basit-yolu/537173

Desenlerini çok begenerek aldigi yeni bir mobilyanin üstünü baska bir örtü örterek kullanan kisi Türk'tür

Geçirdigi bir trafik kazasindan sonra kanlar içinde çikip,çarpilmis arabasina üzülen kisi Türk'tür.

Tüp kaçiriyor mu, kaçirmiyor mu diye kibrit yakip kontrol eden Türk'ten baskasi olabilir mi?

Yemekte eti biçakla degil, çatalin yaniyla kesmeye çalisan bir kisi görürseniz gözlerinden öpün,o bir Türk'tür.

Kirmizi isikta durdugunuz için size ancak bir Türk bagirabilir.

Ancak bir Türk, Cola'yi çalkalayip fiskirtarak asitsiz içmeyi akil edebilir.

Elektonik hesap makinesini, uzaktan kumandasini naylona sarmis,üzerine de ambalaj lastigi geçirmis birini görürseniz hemen boynuna sarilin. Türk'tür o.

On yillik bir otomobilin koltuk ambalaj naylonlarini çikarmadan kullanma becerisini ancak Türkler österebilir.

İşinde iyi olan birisini överken hakaretle iltifat eden bir Türk'ten baskasi olamaz.

Ancak bir Türk aracin sinyal lambalari dururken kolunu çikararak ''dönüyorum" hareketi yapabilir.

Ancak bir Türk trafik isiklari kirmizidan yesile döndügünde önündeki herkesi salak sanarak kornaya basabilir.

Tv'de film seyrederken filmin oyunculariyla muhatap olan (dur oraya gitme öldürecekler seni) Türk sinema severlerdir.

Ancak bir Türk kulagini kalem ya da örgü sisiyle karistirabilir.

Gazete kagidini en iyi sekilde kullanan Türk'tür(Cam silme bezi, külah, mendil, sofra bezi)

Plastik yogurt kabini saksi yapan elbette ki Türk'tür.

Arabasinin arkasina yazi yazan bir Türk degil de nedir? (Rahmetli de sollardi,)

Uçakta bulunan tanidiklarina uçak havalandiktan sonra görmeyecegini
bildigi halde el sallayan birini görürseniz hemen boynuna sarilin çünkü o TÜRK'tür

Kısacası Türk olunmaz, doğulur :asik2

Lütfen paylaşmaktan çekinmeyin, paylaşın...

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2011-04-06 21:47, 13 yıl önce)
Almanya'ya giden bir arkadaşıma türk olduğunu ilk nasıl tanıyorsun dediğimde.. Almanya'da kulağına sigarayı ancak bir türk koyar, ordan anlıyorum demişti
Kadınların kollarında kıl, yüzlerinde favori varsa ; erkekler deri ceket giyip ve ter kokuyorsa bil ki bu türktür. (bunlar benim gördüklerim hepsi böyle diye bir düşünce yok tabi)
hehe :) Japonya'daki depremde camdan atlayan tek kişi de Türk'müş :)
En gıcık olduğum şey bir gün inip dövecem, herifler daha sarı yanar yanmaz basıyorlar gıcık oluyorum :D

Ancak bir Türk trafik isiklari kirmizidan yesile döndügünde önündeki herkesi salak sanarak kornaya basabilir.
Her Türk'ün arabasında ''haydar'' bulunur, ona göre hazırlıklı ol o zaman :asik2
Some_one : Her Türk'ün arabasında ''haydar'' bulunur, ona göre hazırlıklı ol o zaman :asik2
Şahsen ''hakyemez'' taraftarıyım =)
berkancık : Kadınların kollarında kıl, yüzlerinde favori varsa ; erkekler deri ceket giyip ve ter kokuyorsa bil ki bu türktür. (bunlar benim gördüklerim hepsi böyle diye bir düşünce yok tabi)

Eğer biri kendi milletini aşağılıyorsa bilki o Türktür.

Mal mal işler peşindesiniz.
berkancık : Kadınların kollarında kıl, yüzlerinde favori varsa ; erkekler deri ceket giyip ve ter kokuyorsa bil ki bu türktür. (bunlar benim gördüklerim hepsi böyle diye bir düşünce yok tabi)

doğru söze ne denir. profesyonel fotoğraf makinesiyle, amelié, jeux d'enfants falan izleyerek entel olmaya çalışan kızlar da cabası.

aynı şekilde apaçi tipliler mutlaka ter kokar, en azından büyük bölümü.
MigferDibi :

Eğer biri kendi milletini aşağılıyorsa bilki o Türktür.

Mal mal işler peşindesiniz.

Anlaşılan o ki senin kafa almıyor. Gördüğün gibi orada aşağılama yok sadece bir eleştiri var, üslubunu düzelt benim canımı sıkma.
Az komiklik olsun, gülelim diye böyle bir başlık açma gereksinimi duydum. Elbet bazı insanların düşünceleri farklı olabilir ona itiraz edemeyiz fakat düşüncelerini düzgün bir üslupta da belirtmeleri lazım. Eğer ki yanlış bir üslup içerisindeyse ben bu kişiye çocuk der cevap bile vermem. Bu yüzden bu kişiyi kâle almadım ve cevap vermedim, sen gelip bu kişiyi kâle alıyorsun berkan çok ayıp. Bırak boşver, bu başlığın tartışmadan uzak olmasını istiyorum, eğer olmayacaksada kilit vurun gitsin...

teşekkürler
Gülmek için açılan konuyu artislik yaparak bozanda bi Türktür. :D
Some_one : Her Türk'ün arabasında ''haydar'' bulunur, ona göre hazırlıklı ol o zaman :asik2

kesinlikle :D

sıçmayın konuya bi zahmet.
Novice
12.5
Herhangi bir yabancı tribün forumuna girdiğiniz an direk olarak holigan diye bahsedilir.
Herhangi bir yemek forumuna girdiğiniz an fransız mutfağından sonra en iyi mutfak zenginliği olarak geçer
Herhangi bir turizm forumuna girdiğiniz zaman bir cennettir.
Herhangi bir teknoloji forumuna girdiğiniz an hacker olarak tanımlanır

Ayrıca ilk video ile ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum.Avrupa özellikle Fransa'da Türk gibi güçlü bir diye deyim vardır (Sanırım Osmanlı zamanında yardım ettiğimiz günden beri kullanılıyor).AMD son çıkardığı ve dünyanın en hızlı ekran kartı olarak tanıttığı kartın kod adı "Turks".Almanya'da inşaat firmalarında özellikle Türkler seçilirmiş (düzen ve güç kulağa çok hoş geliyor).Videodaki bilgiyi onlar aptallık veya kahramanlık olarak vermiyorlar.Güç simgesini bizlerle iyice eşleştirmişler.
Almanlar zaten eski zamanlarında Batı ve Doğu olarak 2 ayrılıyodu. yani doğu olan aşırı ırkçı taraf çok gelişmemiş taraf. Batıda ise çok gelişmişlik vardı ordada genelde yurt dışı işçisi ve çoğunluğuda türk çalıştırılırdı.. eskden tabiki..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.