Kullanılan dil hiç yabancı gelmiyor ama rum lardan mı acaba Yunanlılardan filanmı

https://img297.imageshack.us/img297/7561/uokr6yu6.jpg
Kr bu kadar güzelmi ya
Novice
-14.8
uo ya hiç benzemiyor diablo gibi yapmışlar.
Kamera açısı pek hoşuma gitmedi.
Bre yunanlılarda da yokmu ? benmi yanlş biliyorum =)
Leqendary : Kr bu kadar güzelmi ya
**Bilocan** :
Kamera açısı pek hoşuma gitmedi.

+1
Evet abi bende bilmiyordum Kingdom Reborn&裟un bu kadar güzel olduğunu da daha türk ownerler buna el atmadı dimi :P o zaman bununda havası kaçar merak etmeyin...
https://www.ultima-strike.com/forumlar-m-mesajlar-q-17224.html

Bu konu Aspel tarafından düzenlendi(2008-05-09 16:38, 15 yıl önce)
2d Gibisi Yok Bence : )
CrazyDream : Bre yunanlılarda da yokmu ? benmi yanlş biliyorum =)
ok da Türkçe'de yok ama kullanıyoruz.
ya arkadaşlar detaylara takılmayalım. ben bu ss leri grafikleri görmeniz için çektim.

biriniz kr bu kadar güzel mi ya demiş. eet güzel ama bu güne kadar bir çok geri kafalı uo oynayıcısı kr yi karalamak adına oyunu en kötü şekilde tanıtan ss leri intrnete sürdüler. osi de yeterli tanıtımı yapmadı. ( madem uraşıp güzel bi oyun yapıon oturda güzel ss ler çek ki oyun tutsun. ama nerde.... )

bi başkasıda açısını beyenmedim demiş. arkadaşım açı deişmediki nesini beyenmedin :con Nası bi açı bekliyordun? wow gibi mi? zaten kr yi şuanki haliyle bile doom gibi kalabalık yerlerde oynamak mümkün deil. 3d olsaydı adım atamasdık kasıntıdan. ( abartmama bakmayın. pc güzelse kr yi eski oynanabilirliyle gayet rahat oynayabilirsiniz )
Valla onu bunu bilmemde..Türk ownerları olarak ben Herzaman 2d'den yanayım. 1
Novice
-14.8
Açıcaksak hangi emülatör ile açacağız ?? makine özelliklerini söyleyinde hemen açayım yani kimse el atmadıysa bu sorunlar yüzündendir.
@Evil-Mc
Eğer ML ve Kr den 2 ekran görüntüsünü karşılaştırırsan zoom un Kr de daha fazla yapılabildiğini ve oyuna kuşbakışı açısının daha fazla yer verildiğini görürsün.
KadhraS : Açıcaksak hangi emülatör ile açacağız ?? makine özelliklerini söyleyinde hemen açayım yani kimse el atmadıysa bu sorunlar yüzündendir.

Senmi açıcan KadhraS :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.