Herkez Cep Telefonuna Gelen Son Mesajı Atsın :)

Atmadan Önce Sansür Koyun :D

En Son Bana:Görkem Yanıma geLebilirmisin Cnm sıkıldı Muhabbet Ederiz :D:D
geLdi
YaLan Atmak Yok Hadi Bakalım
'Arayanlar:+90542542****<22may 19:01> 3 kez aradi. '
--7512
'Ara Aşqm babam yok evde gtti
lan g*t yrn okula gel okul bitcek ip*e birbirimize doyalım a* s*k kafalı *m yemiş beyinli coğaltırım seni g*t seviyorum lan seni kodummunun japon askeri =)
sexy1 : lan g*t yrn okula gel okul bitcek ip*e birbirimize doyalım a* s*k kafalı *m yemiş beyinli coğaltırım seni g*t seviyorum lan seni kodummunun japon askeri =)

Okurken Koptum :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :kikirik
kanka muabbet olsn dedin bişi anlatcam kıza gittim film isliorz arkadaşlarda var kızla uzanmışız ak babası bi girdi odaya gerisini düşün :D
:) iki öLü Bi YaraLı
.... gidicez sonra takılcaz ayıktın düş hadi
AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYORUM MUCK :asik2

Sevgilimden Gelmişti :D
Novice
0.6
Hosuna gitti galiba:))niye erken cikmadin evden;/

Mesaj aynen böyle. Bende anlamadım ne yazmış bizim ki :D
lan yarın kesin okuLa qeL parada qetir iLk önce kantıra qidces sorada kızLarLa sinemaya haberin olsn...

çok yakın bi arkımdan qeLen msj :D:D:D:D
Telefonum çalındığı için bir mesajım yok :bagirma
Askim yarin okuL cikisina kesin gel ozledim seni, seda da gelcek kadiride getir Bebegim. opucuk

bu turkcesiydi xD

Askoom yarihn okuL chiksnha gehL taammhi osledim herufm, sehda da gLceq Khadiri getihr bebeem. Muah.(bu opucuk ) xD
"cepten internet keyfi için hemen abone 2mb yazıp 2260a gonderin.ayda sadece 2.5 ytl/25 kontore 2mblik ekonomik paketin sahibi olun"Turkcell
Silindi
Novice
2
lan g.t herif y.rın antremana gelirken sana verdiğim konçları getirmeyi unutma. getirmezsen seni soyunma odasının ortasında s.....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.