Merhaba beyler ben aşık oldum galiba bu konuda sizin ile dertleşmek istiyorum.
Ben bir süpermarkette raf sorumlusu olarak calisiyorum. Aşık oldugum kız da kasada calisiyor.
Benim yaşım 35 onun 20-25 arası aramızda bir elektiriklenme gibi bir sey var ama az utangac davranıyorum daha dogurusu cekiniyorum.
Sizce bu aşık oldugum kıza nasil acılabilirim ,aramızda belli bir muhabbet var zaten yılbası da yaklasıyor bir hediye yollasam mi diyorum.
Çiçek mi yollasam yoksa hediye mi alsam hediye alirsam ne alacam bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
Şimdiden Teşekkür ederim.
İş arkadaşı olarak görüyordur seni.Ayrıca eğer bu kızdan hoşlandıysan ve aşıksan sen bir araştır bu kızı.Temiz bir aile kızımı vs vs.Çünkü sonra pişman olabilirsin.Hediye olarak , buna biz karar veremeyiz.Başkalarına baglı kalmadan sen karar ver.Yani gönlünden ne kopuyorsa , o sevdigin kişiye ne yakıştırıyorsan onu al.Ah, be arkadaşım yaş 35 aşkı şimdimi buldun =))
Bence değeceğine inanıyorsan geri çevirmesi zor olsun diye pahalı bir hediye al mesela orjinal parfüm ipod gibi gibi yada
güzel düşünceler arkadaslar Devamini bekliyorum. tekrar teşekkür ederim.
Not : (normalde anllattığım kişi ben degilim bir abim var yardimci olmaya calisiom ) :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.