Novice
-14.8
Lan Azımı açtırtma benim bana çocuk diyen benden daha çocuktur. -12 karmanın nedenini bir konuda söylemiştim git araştır o konudaki yazıma bak sonra gel tamam özür dilerim de tamam ?
Su yazılanları okudum da kadhras keske sende okusaydın da oyle yorum yapsaydın basta yazılı sorularına verılen cevaplar oldugu soylenmıs zaten e bu yıllardır olan bır sey ayrıca orda kımse Ataturk le de dalga yazanın yası kucuk bı cocuk oldugu bellı o aklıyla guzel seyler soylemeye calısmıs ama sen bunu anlamıyorda mıllete saldırıyorsan yapıcak bısey yok klavyede kı harflerı bulduguna sukredelım anlayıp hala saldırıyorsan kasınıyorsun demektır ve bu forum bunlar ıcın uygun bı yer degıl gıdıp baska yerlerde baska ınsanlar ara kendıne
Ben kimseden özürdilemem.Gerektiginde Özürdilerim.Seninle polimige girecek degilim.Hem madem cocuksun diyon.Cocugum tamam ??
ulan sanki adam hepsini kendi uydurmuş gibi bide mesajlara saldırmışsınız ha.
güzel yanıtlar :)
15- Hücre nedir?
CVP: Hücre en küçük yapı birimidir. Gözle görülmez. mikroskopla dikkatli bakmak lazım. Eğer bizim baktığımızı görürseler kaçarlar.

Haha çok güzel ya :D
sorarsanız komık degıl ama arkadaşın dedıgı gıbı Kuran - ı Kerim ile dalga geçiliyor hissi verilmiş ve adı da yanlış yazılmış.Kuran parça başı inmiştir ne demektir?
ayrıca siz bunu sınav cevapları felan dıye gecıstırıyosunuz ama boyle cevap zaten olamz olsada bu kadar yayılamaz.vs vs neyse birşey soylemek istemıyorum ben olsam yayınlamazdım belkı fazla gulup komık gelmedıgı ıcındır..
saygılar
evet @kanfelaketi doru soyluyr bencede komik deil ayrica kadhras i ben hic sevmezdm ama millet daha gıcık gelıyor smdi en azındn bazılari gibi herşeye atlamıyor bildiginde konusuyo ama biraz sertce :) -16 karmasıda bundn bence , miletin bilmkediklerini biliyor diye, burasi turkiye artık arkadaşlar bile birbirlerini kıskanıyor yazık :S
Yahu amma panik yaptınız he.Beğenmiyorsanız beğenmiyorum deyin nedenini yazın.Adam beğenmiyorsa niye beğenmiyorsun yok öyle yok onu o yapmamış bunu bu yapmamış diyip yargılamaya lüzum yok.Sakin olun aa :ters

Dip not: Ben de pek gülemedim ama işi başka boyutlara taşımanın anlamı yok.(ben daha önce okumuştum ondan olabilir :p)
Goldenn : evet @kanfelaketi doru soyluyr bencede komik deil ayrica kadhras i ben hic sevmezdm ama millet daha gıcık gelıyor smdi en azındn bazılari gibi herşeye atlamıyor bildiginde konusuyo ama biraz sertce :) -16 karmasıda bundn bence , miletin bilmkediklerini biliyor diye, burasi turkiye artık arkadaşlar bile birbirlerini kıskanıyor yazık :S

Ya kim kimi kıskanıyor bu devirde ?? Ayrıca cocuklar birbirini kıskanır.. ! bos konuyu uzatma...Bu konu burda bitti.
tamam ben hepinizi kıskanıyorum, hadi dağılın..

@ Kilit Lütfen !
ya yazık üzülüyorm çok dogru demişsiniz dinini ve peygamberleri kullanmayın esprilerde

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.