Özellikle Bağdat Caddesinde manyak güzel kızlar oluyor içim gidiyor yaw :( Türkiyede madem o kadar çok kız var niye bize sadece 1 tane düşmüyor anlamış değilim :D
kardeş anlaşılan senin yalnızlık başına vurmuş herhalde geneleve gidersen sorun ortadan kalkabilir.
yaw ne genelevi amacım cinsel ilişki değilki sadece düzgün bir kız arkadaş arıyorum :)
Yalnızlık Kafaya Vurmuş Senın Yanlız :)
artık bilemiyorum vurmuş olabilir :D
Arkadaşım geçende belirttiğim gibi, eğer maddi durumun iyi ise, turistlerin takıldığı otellere veya yurtdışına git. Eğer kötüyse, bir çevre oluştur bu çevre ile bağdatta 7/24 piyasa yap. Kendini tanıt ve bir kız bul? Okula gitmedin mi hiç?
Harbıden Ya En Basıdınden Okuldakı Arkadaslarınla Cevre Yap :D
Some_one : Arkadaşım geçende belirttiğim gibi, eğer maddi durumun iyi ise, turistlerin takıldığı otellere veya yurtdışına git. Eğer kötüyse, bir çevre oluştur bu çevre ile bağdatta 7/24 piyasa yap. Kendini tanıt ve bir kız bul? Okula gitmedin mi hiç?

okuyorum zaten açıköğretim üni okuyom :)
Hocam kızı burda bulamazsın.
U-s'ye nezaman görsem hep sen varsın.
Biraz dışarı çık. Arkadaş edin, arkadaşın varsa bile al arkadaşlarını git bir kafede (internet kafe değil) falan takıl. Sürekli müşterisi ol zaten gerisi gelir.
Tamamda Lise'den, ortaokuldan hiç mi arkadaşın olmadı =) Onlarla dışarı çıkıp bir piyasa yapabilirsin.
kardeş bak benden sana tavsiye benim arkadaşta aynısını yaptı başardı. Mynetin oyun bölümünde okey falan oyna kız dolu orası muhabbeti koyarsın yapabilirsin bi dene.
Kız sorunu çekenler bana pm atabilir 100 den 500 e kadar mevcut :)
:O_o
berkancık : Kız sorunu çekenler bana pm atabilir 100 den 500 e kadar mevcut :)

o zaman bi tane bana ayarla :D bana pm at :D
u-s abazan yardım hattı vay bea:yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.