ByTymaron : Msn konuşması gibi oldu kim kime nediyor anlamadım off falcon insan bir der abi yardım lazımmı elimden birşey gelirmi diye ama nerde sende o düşünce gözün işte elin oynaşta

:D:D:D K.bakma Ağbi ..

xwerswoodx

Tabi Oyle Yapicam Bide 2 katınımı Vericem Bizde İşler Boyle :D
Silindi
Apprentice
2.1
Baktım bile
:D:D: valla bugün iyi eğlendik :D
konu çok saptı:huh
:D:d bencede :D
Silindi
Expert
5.4
hep benim yüzümden ortaya bir hizmetçi attım gelen giden üstünden geçti azuhahaha siz böyle konuşurken saçmalamalarınız falan beni çok eğlendirdi...
merak etme abi herkes eğlendi baksana herkezin keyfi yerinde :D
hep senin yüzünden:D
hep benim yüzümden şu açık arttırmayı ortaya atmasaydım kavga çıkacaktı kavgayı önlediğim için özür dilerim :D:D
Silindi
Expert
5.4
@Spawnsas senin bu aralar doğum günün falanmıydı geçen hafta falan yaşın 13 yazıyordu 14 olmuş kendinmi 1 yaş büyüttün yoksa doğu gününmüydü... Profile baktım 4 ay'da doğmuşsun ama geçen hafta 13 yazıyordu
9 Nisanda benim doğum günümde geçti kimsede benim doğum günümü kutlamadı.
kusura bakma abi bilsem :D neyse budefaya 2 gün sonra benim bu sitedeki 2.yılım oluyor unutmazsam başlık açacam :D
ByTymaron : hep benim yüzümden ortaya bir hizmetçi attım gelen giden üstünden geçti azuhahaha siz böyle konuşurken saçmalamalarınız falan beni çok eğlendirdi...

Ağbi Seni Çok Eğlendirdi Ama Kadını Elimden Aldınız Okadar Para Saydım Bn Ona ;(
:D:D abi kız zaten 2.eldi üzülme yenisini bulursun :D
Silindi
Expert
5.4
Benimde 25.Nisan dı ama benimde kimse kutlamadı çok geçte olsa doğum günün kutlu olsun :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.