Abi erkekleri güzel yarkısıklı olmuyo [ En Son Resimdeki Kara Fellah :) ] yanı gitmiyo erkeklere pek ama kızları cok tatlı gosteryıo bi de kokune ınelım derken emo bi sanat tarzıdır ve Fransa'da dogmustur gunumuze gelene kadar her sey'de oldugu gibi bu sanat'tada arkadaslar degisiklik yapmıs ve bugüne kadar boylece gelmıs yanı bı sanat akımı yasam tarzına cevırenler yıne biziz.
:D bunlar biras cono emo xD
İşleri güçleri yokmu ya
tiplere bak *** emoymuş bunlar homo *** :D

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-12 15:18, 15 yıl önce)
@Lord Nyctinus

Hayrola sendemi emo sun? xD

Bana bakın bir önceki emolarla ilgili topicte bulunan ikinci resimdeki kıza asılmayın yengeniz olacak :D
ıyyyyyyyygggggggggggg
Lord Nyctinus : Bir arkadaş başlık açmış emo tarzı kızları severmisiniz diye ben karşılık olsun diye açıyorum.

- Emo: biseksüellik yani homoseksüellik içeren bir akımdır. Kızlar bu akıma giremez. Biseksüellik şarttır.

Şimdi şu vay! emoya bak dediğiniz şeyin köküne inelim. Ben şöyle başlıyım.

Emolar bunlardır. Ne havalılar değilmi?

yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar şu an birine kavgada vs. küfür ettiğiniz i**e küfrü yada t*p demeniz bu yola çıkıyor. Bizim türk kızlarıda bunlara bitiyor.
Iyi günler.

Emolar onlar o doğru ama bumu havalı ? Hava bu mu ? Manyakmısınız nesiniz ya ? Gerçek hayat nedir biliyormusunuz ? Yani hava bu öylemi süper..

Yukarıdan fotoğraf çek, hiç durmadan ağla, üzül, mutlu olsan bile ağla bir insanın nasıl amaçsızlanır sorusuna cevaptır emo.

Bumu güzel bunlar güzelmi ? Nerede yaşıyorsunuz siz ? Benim emo arkadaşım yok çünkü çevremde istemiyorum, Rock müzik grubuma emo üye giremez, arkadaş çevremde olamaz, kız arkadaşım kesinlikle emo olamaz.. Gördüğüm yerde ara sıra dalga geçtiğim kişilerde oluyor.. Çirkinlik, iğrençlik ne ararsan var ha içindeki insan sevgisine birşey diyemem o olur fakat görüntü kirliliği şimdi onu giyince ne oldu Cumhurbaşkanı mı ? :=)

İnsan gibi giyin, okuluna git annenin babanın sözünü dinle daha güzeli varmı bu dünyada ? Kaç tane efendi diye gösterilen emo gördün ? Tahminimce emo takılanların yaşı 13 - 19 dur. Sen hiç insan gibi bir pozisyonda çalışan emo gördünmü göremezsin, Bu güzelmi şimdi iğrenç sadece görüntü kirliliği...
|ZagoR| : @Lord Nyctinus

Hayrola sendemi emo sun? xD

Bana bakın bir önceki emolarla ilgili topicte bulunan ikinci resimdeki kıza asılmayın yengeniz olacak :D

bunu küfür olarak bile algılayabilirim =)
@Lord Nyctinus

:D

Şimdi esasen ilk topicteki ikinci resimdeki gibi kızlar ama onu tenzi ediyorum.Götürülmek için vardır :D
Sabah kalkınca makyajsız görüp de korkmayasın ama zagor :O_o

Sence ? (Ben hiç sanmıyorum :D )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.