Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sagopa Kajmer : Ben Hüsrana Komşuyum ..

Sagopa Kajmer : Kötü İnsanları Tanıma Senesi

Sagopa Kajmer : Terapi

Mode Xl : Erotizma

Sagopa Kajmer : Kırık Çocuk

Sagopa Kajmer : Bir Pesimistin Gözyaşı

Sagopa Kajmer:Gölge Haramileri

Lil John : What You Gonna Do

Sagopa Kajmer : Düşenin Dostu Olmaz .

Sagopa Kajmer vs vsvs .....
@[Luciana]
Şarkılardamı aynı ?
Piskonut Crew [ Tüm Sarkıları ]
Killa Eko herşey yolundadir
Ceza - Hiç yok deme hit çok

Ceza - Yerli Plaka

Bu konu Spawnsas tarafından düzenlendi(2008-06-11 11:46, 15 yıl önce)
Silindi
Master
3.1
Lucretius : @[Luciana]
Şarkılardamı aynı ?

Şarkılar farklı tabide :) Söyleyen insan aynı.
Mode Xl : Konvoya Dahil Ol
Mode Xl : Erotizma
Mode Xl : Kral Benim
Mode Xl : Parayı Yarat
Mode Xl - Cem Adrian : Kebelek
Ayben & Kolera
Hayki - Kim Sevdi Seni Benim Kadar..
Sagopa Kajmer - Tüm Şarkıları
[Luciana] :
Lucretius : Bu arada soruyu cevaplamayı unuttum. Nadiren rap dinlerim ama dinlersem Silahsız Kuvvet veya Sagopa Kajmer.

İkiside aynı zaten Lucre. Silahsız kuvvet eski lakabı sonradan sagopa kajmer yaptı. Benim arşivimde 11bin tane rap müzik parçası var kenimde uğraşıyorum. bakmak isteyen arkadaşlar www.myspace.com/talurap adresinden 1-2 kaydımı dinleyebilir

Luciana Silahız Kuvvet bir oluşumdur içinde = sahtiyan,ceza,fuat,sago,ayben,fuchs,funky c vs.vs hepsi vardı zamanında dikkatli dinle silahsız kuvvetin şarkılarını bence.

konu ile alakalı olarak
sago -tüm şarkıları.
Silindi
Neophyte
1.2
Wikipedia'dan Sagopa Kajmerin hayatını okursan anlarsın arkadaşım. Senin yaşan kadar raple uğraştım ben. Bana bunun dersini vermeye kalkmayın. O şarkılar feat.
adam senden 2 yaş büyük =)
Silindi
Novice
2
Wikipedia.org:
Asıl adı Yunus Özyavuz olan Sagopa Kajmer, müzik yaşantısına Samsun'da yerel bir radyoda dj'lik yaparak başladı. Bu sırada Rapper M.C. (Rapper Mic Check) müstear ismini kullandı. İstanbul'a gelişinden bir yıl sonra, 1998'de yeraltı rap dünyasında halen varlığını sürdüren bir oluşum olan Kuvvetmira'yı kurdu. Kuvvetmira gurubunda halen kendisi, eşi Kolera ve Abluka Alarm, bulunmaktadır. 1999'da "Silahsız Kuvvet" mahlasıyla Yeraltı Operasyonu isimli toplama (compilation) albümünde yer aldı. 2001 ve 2002'de "Silahsız Kuvvet" mahlasıyla peşpeşe Sözlerim Silahım ve İhtiyar Heyeti isimli 2 albüm çıkardı. Daha sonra Silahsız Kuvvet mahlasını bırakıp Sagopa Kajmer mahlasıyla müzik yaşantısına devam etmiştir.

Buda wikipedia kaynağı :)

@Taylan

Oraya istersen ben 50'de yazabilirim
neyse ben karışmıyom yiyin birbirinizi xD
[WJD]-Sexy :
[Luciana] :
Lucretius : Bu arada soruyu cevaplamayı unuttum. Nadiren rap dinlerim ama dinlersem Silahsız Kuvvet veya Sagopa Kajmer.

İkiside aynı zaten Lucre. Silahsız kuvvet eski lakabı sonradan sagopa kajmer yaptı. Benim arşivimde 11bin tane rap müzik parçası var kenimde uğraşıyorum. bakmak isteyen arkadaşlar www.myspace.com/talurap adresinden 1-2 kaydımı dinleyebilir

Luciana Silahız Kuvvet bir oluşumdur içinde = sahtiyan,ceza,fuat,sago,ayben,fuchs,funky c vs.vs hepsi vardı zamanında dikkatli dinle silahsız kuvvetin şarkılarını bence.

konu ile alakalı olarak
sago -tüm şarkıları.

senin dediğine sliahsız kuvvet değil kuvvetmira deniyor :D silahsız kuvvet sagopa kajmerin eski mahlasıdır

'Tek yatakta üç kişi yatarız BİR SİLAHSIZ KUVVET İKİ MİC CHECK ÜÇ SAGOPA KAJMER' silahsız kuvvet senin dediklerinin hepsi olsaydı tek yatakta yatmaları biraz zor olurdu değilmi :D
Sago-Yakın ve Uzak

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.