Merhaba ilk öncellikle,
SUANA KADAR eN kOMİK dÜSTÜgünüz An Hangiyisiydii...Bizinle Paylasin..

Benim en komik düstügüm an okuldaydı.aSLinda bugun oldu =)
Her neyse hEr Günkü gibi Güzel ama Soguk bir Cuma günüydü.
Servisime bindim okulumun yolunu tuttum.
Sonra Okula geldik sınıflara girdik...
2.derste Matematik Ortak sınavımız vardi..
Her sınav gibi buda kolay gecicek hemen biticek demistim.Ama Nafile..
Sınavın 10.dakikasina girmistik.Etraf Kuzuların sessizligine bölünmüs gibiydi..
Benimde karnımdan acaip acaip sesler gelmeye basladi..
Su iciyim dedim,ama Hata ettim.İcericmez Pırtt Pırrtt Sesi cıktı..
Bide Etraf sessiz idi benim sesimle ve kokumla millet ayildi..
Yani Her neyse gerisini siz düsünün ve tahmin edin =) Ei degil :D

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2008-02-01 14:40, 16 yıl önce)
En Komik Düstügünüz Anlar (q) (k)
ya iste en utanc verici yasadigin olayi anlat diyorum...
Gece vakti önümüzden 4 tane çocuk geçti (Çocuk derken 19-20 yaşları) Hakan diye bir arkadaşım var çocuklardan biri aynı Hakana benziyo tıpatıp yani. Eh gecenin körü olunca birazda yanlış gördüm sanırım arkasından koşup ensesine patlattım bitane hakan naber lan g.t dedim adam arkasını bi döndü kitlendim kaldım az daha dayak yiyodum "Aaaa çok pardon arkadaşa benzettim." falan dedim kaçtım :D (Kaçtım derken direk koşa koşa kaçtım yani xD )
Yetkililerden biri başlıktaki türkçe katliamını düzeltebilirmi?
Bende Bi kere kızın birini merweye benzettim o sıralar aramızda bozuq ya Merwe dur diom kimse tınlamio akşam 11 fln yazın :DYeter MErwe Dur Fln en son Kıza Seni Çok Sefiourm Dedim kız bi bakdım önünde abisiyle buluşuo göt*m cıkmıştı anlatana kdr işi:D
@mert21
Hahahahahahhaha xDxD Ehueu:D
Ben her kış en azından üç veya dört defa nezle olurum.Bu sene sınıf sessizken burnum dan akan o şeyi çektim herkez bana bakıodu :yes
Silindi
Members
0
mert21 : Gece vakti önümüzden 4 tane çocuk geçti (Çocuk derken 19-20 yaşları) Hakan diye bir arkadaşım var çocuklardan biri aynı Hakana benziyo tıpatıp yani. Eh gecenin körü olunca birazda yanlış gördüm sanırım arkasından koşup ensesine patlattım bitane hakan naber lan g.t dedim adam arkasını bi döndü kitlendim kaldım az daha dayak yiyodum "Aaaa çok pardon arkadaşa benzettim." falan dedim kaçtım :D (Kaçtım derken direk koşa koşa kaçtım yani xD )

MUAHUAHUAHUHAUAUHAUAHHA :d:d:d
mert maltepe de böyle şeyler yapmayın abi, hemde gecenin 4-5 i. :D adamı döverler vallahi.
mert21 : Gece vakti önümüzden 4 tane çocuk geçti (Çocuk derken 19-20 yaşları) Hakan diye bir arkadaşım var çocuklardan biri aynı Hakana benziyo tıpatıp yani. Eh gecenin körü olunca birazda yanlış gördüm sanırım arkasından koşup ensesine patlattım bitane hakan naber lan g.t dedim adam arkasını bi döndü kitlendim kaldım az daha dayak yiyodum "Aaaa çok pardon arkadaşa benzettim." falan dedim kaçtım :D (Kaçtım derken direk koşa koşa kaçtım yani xD )

Superdi yahu.. :D
Burhan gibi kacmissindir.. " LiLİLiiiiİiİ "
:) Bende birgun denizdeydim acayip cok dalga vardı deniz evimize cok yakın hergun denize giderim dagada arkadaslarla eyleniyorduk dalga bana bi kyodu yere yapıstım ayaga kalktım bidaha koydu ve cok feci sekilde beni cekti bidaha bi koydu :) bi baktım ana sort yok :Dacayip kotuyduya allahtan gec saattide plajda etrafda kimse yoktu :D
Mistick hahahhaha =)) komedi =)
Mistick arkadaşlarda seni gördümü sana koydularmı:D
okuldayken lise cagları tabi sigara icmek icin calının altlarına saklanıyoduk hocalar görmesin diye neyse af edersiniz. yanlışlıkla boka basmışım farkında degilim neyse geldik sınıfa oturdukk dersin yarısında herkes diyo hocam koku var falalan filan bende diyorum tabi cok kötü kolkuyo hocam neyse koku bizim sırdan geliyo ama nerden hoca geldi boşalntın bakalım dedi benim oturdugum soranın altı b.k tabi :D neyse bna baktı hoca ben hocaya tekrar sınıf bana :D gelde anlat

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.