Cok kücükdm htrlıorm ama hala ^^ 1.sınıf veya 2.snfa gidiorm ilk okul uyumuştum kızlarda ayakkablarımı cıkarıp kızlar tuwaletine koymştu cıplak ayak gdip almştm :p
1. sınıfta pantolonumun düğmesini açamayıp altıma işemiştim. :utangac1
1.Sınıfta bizim sınıfta bi süt çocuğu vardı onu pataklıyordm kaç kere kafasını şişirmiştim hayla unutmadım adı onurmu neydi
babamlar anlatır 1. sınıfta tam bir p.ç mişim milletin suluğuna - beslenme çantasına çekirge vs böcekler koyarmısım millet altına edermiş :D
Xlore> 1 . sınıfta pantolonumun düğmesini açamayıp altıma işemiştim.
Bnde 1.sınıfta 10.cu katta oturuyoruz dayanamadım asansöre işemiştim :P
Lise 2. sınıftaydık. Beden dersinde hoca koşu yarışması yaptırıyordu. Koşuya başlamadan önce olduğumuz yerde hafif ısınma yapıyorduk önümüzdekiler bitirdiği anda hocanın emriyle fırlıyorduk. Benim yarışacağımda sıra arkadaşımdı. Bende hızlı koşan birisiydim ve o yüzden kendime güvenim tamdı bu beni asla geçemez diyordum. Ve koşuya başlamıştık arkadaş çetin ceviz çıkmıştı kafa kafaya gidiyorduk ben kendimi kasmaya başladım tabi dahada hızlanim diye hafif öne doğru verdim dengeyi ve arkadaşın biraz daha önüne geçtim. Fakat dengeyi ben bayağı bir öne vermiş olmalıyımki birden yüz üstü ileriye doğru uçmaya başladığımı hissetim aha dedim düşücem galiba. Bu düşünceye kapıldıktan tam 5 saniye sonra yerde buldum kendimi. Öyle bir dengemi vermişimki öne. Diğer sınıftan bir arkadaşım da camdan izliyormuş. Hala aklına gelince söyler oğlum o nasıl bir düşüştü kaç metre yerde sürüklendin der. Gerçekten de yerde bayağı sürüklenmiştim çünkü bayağı hızlıydım. Tabi hasarın boyutları büyüktü sağ dirsek, sağ el, sağ kasık, sağ bel komple kanlar içinde ve soyulmuştu. Dizimden neredeyse ayak bileğine kadar kanlar içinde ve soyulmuştu. İşin enteresan yanı altımdaki krem rengi aşortman dizden ayak bileğine kadar sürtünme sonucu kıvılcım çıkarmış ve yanmıştı. Altımda bir aşortman daha vardı oda komple yırtılmıştı. :) Tabi milletin gülüşmeleri de cabası. :)
Ben Lise 2de ken Edebiyat Öğretmenimiz wardı Adı Musaydı İşte son günleri Okulun Slayt la filistindeki çocukları gösterdi.Orda bi çocuk wardı elinde ekmek suratı kirli . Bi arkadaş sordu dalgasına Hocam O çocuk kİm dedi bende artık okulun son günleri yha saldım iice Musanın P.çi die Bağırmıştım Millet Kopuo Hoca Bana bakıodu ben hocaya bakıp gülüodum o gün baya bi utanmıştım:P tabi karnelerimizi aldık felem teşekür beqliorum alsana teşekür hiç bişi yoq edebiyat 1 :P
Okul koridorunda sigara içerdik gizliden müdür yardımcısı yakalamıştı 3-5 kişi tüm okul önünde sadece beni dövmüştü :D ne koydu belli değil.
Bende lise 2 de okurken ders edebiyattı herkes öküz gibi dersi dinliyor sessiz sınıf bende bir anlık refleksle "Her ilden bir ayı getirin Kars'tan tuttuğunuzu getirin" dedim.Tabi herkes güldü hoca çok ciddiydi bende dedim hocam siz Karslı değilsiniz dimi dedim o da artık değilim dedi yani hoca Karslı çıkmıştı :D
bende lisedeyken sevgilimle yürüyordum fıkra gıbı bısey anlatıyordum kasımdı galıba hava soguktu burnumuz akıyordu sonra fıkra tam bıterken canım sevgilim gülmekten refleks olarak ''hıngk'' dıye üstüme sümkürmüştü. hiç unutmam.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.