merhaba arkadaşlar artık televizyon izlerken vazgeçilmeyen olan tek birşey Reklam can sıkıntısı maksat muhabbet olsun diye actım en sevdiğiniz reklam nedir ?
Benim En sevdiğim reklam bi dolu reklamıydı galiba tam hatırlamıyorum ama bi adam var anlatıyor.

-işte biqün mac yapıyoruz esmer kavruk bi adam geldi bizi izliyor sonra geldi kendini tanıştırdı kiim ?,
-kim?
-pele dedi gel hemen Brezilya miili takımında oyna

adamında bir top oynayışı var hastayım ona =)
Sexy1 : Benim En sevdiğim reklam bi dolu reklamıydı galiba tam hatırlamıyorum ama bi adam var anlatıyor.

-işte biqün mac yapıyoruz esmer kavruk bi adam geldi bizi izliyor sonra geldi kendini tanıştırdı kiim ?,
-kim?
-pele dedi gel hemen Brezilya miili takımında oyna

adamında bir top oynayışı var hastayım ona =)

süper bir reklam bide cem yılmazın videofon mu ne reklamı var hani aile tamamen şaşı oda çok komikti özellikle kedi :D ama sonta tt bu işin b*k unu çıkardı ve istanbulda heryere şaşı kedi reklamı koyarak reklamdan beni soğuttu ...
Eskiden garanti bankasının bir reklamı vardı hatta reklamın ismi sucu çocuk diye geçiyordu;

Su soğuksu diye başladığı serüvende sonra tabure güneşlik limonata diye gidiyodu hayatımın rekllam filmlerindendir :)
Localeted onu bende anımsar gibiyim cok guzeldı yaw o reklam ben uzun zamandır kimseden isitmemistim o reklamı hatırlattıgın icin tesekkurler ve ayrıca bende cok begenerek izlerim o reklamı.
@Naughty bende seviyordum o reklamı güzel bir reklamdı =)
Bide cocuk cips yiyor yedikce kızın eteği uçiyor hepsini boşaltio ağzına bide bakiolar film çekiolarmış kestik diolar iyi düşünmüşler :D
Muhahha o da guzel o ama biraz abartılmıs :D
Star tv'de amaçsız reklam filmi var bir tane. İlk gösterimde maymun leptop'a bişiler yazıyor ateşli ateşli. Daha sonra gösterime giren sahnede paraları havalara sıçratıyor.Çok beyendim.

En nefret ettiğim reklam filmi ise bi aralar

hımmm ne güzelmiş namlu sucuk.Sizde yiğin namlu sucuk reklamı :)
Reklamin iyisi kötüsü olmaz xD :p Cezanin bir reklami vardir bir sarki söylüyordu reklamda , işte hortumcu gibi sözcükler vardi filan cok hoş reklamdi..
Sevdiğimden değilde sadece ne kadar şanslı oldugumu anladıgım tek reklam

Dabi Dabi Mısır Çerezi. Oykkkk Hayatımdaki en iğrenç reklamdi hangi kanal kabul eder onunla reklam anlaşmasını ? peh....
Bir tane kız çıkıp " Öğretmenim.. Seni ben Çiçekten,Benekli Kelebekten..Canımdan Çok severim " diyor ya araba yıkarken :)

Bitiyorum o reklama xD
Coca Colanın 0 şeker reklamı guzeldi :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.