kendileri büyük bir ustadır.
facebook ünlüsü. ünü aşmış hatta.
facebook hesabım bile olmamasına rağmen tanıyorum kendisini.
çok renkli bir kişilik. en basitinden, ilgi alanları şunlarmış;

Cadde, Dolce Gabanna, GAP, donna karan, Nargile, Sigara, Kızlar, arabam, Rayban, Quicksilver, Pacotti, Timberland, Parfüm, kop kop, pogo, kafa sallamak, metal, müzik, arkadaşlık, tuning, Abercrombie, futbol, holiganlık, reis...

kop kop ile pogoyu yanyana yazması tam süper olmuş.
sayfasını her açtığımda gülmekten yardıran, beni benden alan kişidir. ama gülmem aşağılık, ya da kro olmasından değildir, kendine has bir tarz yaratmış olmasıdır. en azından özenti metalcilerden değil.
o da bizden biridir, winampında azer bülbül - biz beş kardeşiz.mp3 den sonra cannibal corpse - hammer smashed face.mp3 görülebilir.
soyadı da ayrı bir facia, adam tam bir ekol.
tüm metalci ve emo tayfayla ağır dalga geçişini yarılarak izlediğim süper şahsiyet. resimlerinin altına gelip "ay çok yıvranç buu" yazan emokidleri ayrıca takip ediyorum.
ürkiye'de geleceğin "rakmetıl" cı profili.
her türk gencinin örnek alması gereken, profilini gördüğüm zaman müzik zevki açısından daha yolun çok başında olduğumu benim yüzüme vuran ulu manitu. *
ız kardeşi bihter candy rakmetil için "varsa beğenen kardeşlerim, çekinmeyin söyleyin, aranızı yapayım" diyen insan.

kız kardeşinin fotoğrafında şu iki comment de mevcuttur:

ovaniova: osman istiyoruz kızı senden, başlık parası neyse veririz :P
osman mümtaz: verdim gitti.
delikanlı çocuk her metalcinin örnek alması gerektigi çocuk kaşları beni bitiriyor adeta,ayrıca kendisi kaslı bir metalci.
facebook'tan uyarı yemiş insandır. yakında hesabı kapatılabilirmiş. bunun için kendini artık ifşa etmiştir, o aslında osman falan değil ozan'dır

Adam neymiş be bu yazılara uludağsozluk diye bir sitede karsılastım daha birço korenegi var :S
Hiç bişi anlamadım yazıdan
Face Bookda Osman Mümtaz Rakmetıl diye arat anlarsın o arkadas bu siteye uye ayrıyetten
:D
Benden bahsediyor. Ayrıca sağolun başlık için
Arkadaşım dalga geçmek felan değil amacım yanlış anlama ama google da bi tarama yaptırdım birsuru sayfa cıktı sasırdım :D
İnsanların tipleri ile neden dalga geçiyorsunuz? Aileniz size böyle mi öğretti? O şahsiyetin tipinde sizde olabilirdiniz. Ağlanacak halinize gülüyorsunuz.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.