fakat komser kemal bu rüşvet olayını duymuştur ve olayın iç yüzünü öğrenmeye gitmiştir...
Neophyte
-1.7
Gittiginde bir de ne görsün kızlar çplak çplak orda duruyor bakmıs ve o da aralarına atılmıs
sonra kızlar bunu bir güzel pataklamış
Neophyte
-1.7
sonra oradan ayrılarak bir k.r.neye gitmiş ve
yuh yani onudamı yaptın
kemal der karısı. kemalde çeker silahı vurur cesedi cehenneme kadar kazdığı çukura atar...
Neophyte
-1.7
ancak cehenneme kadar kazılan kuyuda onu bir gm healer bekliyordur ve kemali resler gm healerde erkektir ve kemalin karısını birlikte b.cerirler
Novice
-14.8
Sonra temel yeni acc açar ve xxx uo ya başlar oda kemal ve gm healer'a katılır.
o sırada sezercik aslan parçası nickli bir adam yaklaşır
Novice
-14.8
ve 5k plz der.
temel si* git der. benim senin gibilere verecek param yok der
Novice
-14.8
Ve Sezercik snooping ve stealing kasmaya başlar.
devam etse :)
Neophyte
-1.7
Hadi beyler devam edelim zevkli oluyor :)

Ve temelin skilleri 100 lenmiştir her gördüğünden para çalmaya çalışır, çoğu kişi bunu farkeder ve polisleri çağırır. Temel hapse girer ve aradan 3 saat geçmiştir. Hapisten çıktıktan sonra dünya değişmiş, bambaşka bir yer olmuştur. Herkes eskisinden daha çok daha iyidir, bunu gören temel hırsızlık skill'lerini sıfırlayarak dilencilik skilli kasmıştır ve herkesten para dileniyordur. Temel vendorların yanına gitmiştir...
Abi kulun köpeeğin olayım 5 000 gp ver. 5 000 gp ne seni fakir eder, ne beni zengin. Vendor temele yaklaşarak tabi yavru ceylan şöyle dizlerinin üstüne bir çök yaklaş bana der temel olayı daha fark edemeden vendor Lehman temelle işini görmüştür bile. Temel ağzındaki spremleri temizleyene kadar vendor lehman önüne 5 000 gp atar. Temel artık bu işten güzel para kazanabileceği hevesine kapılıp Saxo yeteğini 100 yapar ancak fark eder ki..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.