annesi eğliyet alıcaksan arabaya bindirelim ozaman sana bi mersedes bulalım murat 124 gelmez der annesi ve osman şöylde der...
anne ben buldum bidene kashar 313 güzel araba
annesi 313 begenmez ve ferrari ister.
we en sonunda hilton dayanamaz osmana verir osmanda nokie n73 ile vidyoya çeker ve osman şöyle der
anne sen mi bincen ben mi ferrari şimdi mazot yakar uğraştırır boş ver kashar hem ucuz hem binmesi kolay der
Basic : anne sen mi bincen ben mi ferrari şimdi mazot yakar uğraştırır boş ver kashar hem ucuz hem binmesi kolay der

Annesi bu işe kıllanır.Ona bir nokia n73 hediye eder ve komşunun kızı Hilton misafirliğe gelir.

xenox : we en sonunda hilton dayanamaz osmana verir osmanda nokie n73 ile vidyoya çeker ve osman şöyle der

Ha s..... şarjım bitmiş.Sonra telefonu fişe takar ve...
Novice
-14.8
Osma hemen bug bulur ve telefona .xşarj 32000 çekip hemen video'ya almaya başlar.
tabiki işe yaramaz çünkü türkçe karakter kullanmıştır :)
Novice
-14.8
Osman teK kişi u-s'de 82 site üyesi ve 122 misafir toplam 204 kişi olduğu için u-s üyeleri osmanı döver.
ve scp leri değiştirir ve xşarj olarak ayarlar ve .xşarj 32000 yapıp videoyu çeker
(illa çektireceniz dimi rape videolara hayırrr)
ama ikinci el olduğu için n73 pili daha işe başlamadan biter
Üzülüp videonun çektiği kadar ki kısmını izlemeye başlar.Fakat bir şey dikkatini çeker.Fermuarını kapatırken aleti araya sıkıştırmıştır.Moraran aleti çürüyüp düşmüştür.Osman aşağıya doğru yavaşça başını çevirir veeee...
OMFG der yerden aletini alır ve buz dolu bi kovaya koyar ve hastanenin yolunu tutar
ordaki healer iyileştirmeye çalışır ama olmaz ve osman gm pg atar gm osmana .kill yapar ve healer canlandırır osmanın ç.kü eskisi gibi sağlam ve uzun olur gme teşekkür eder ve .go my friend home yapar ve ...
sonra dudu peri havada onu görür ve el hareketleriyle ruhunu tekrar içeri sokar fakat ruhsar osmanı çok beğenmiştir dudu periyle kavga eder:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.