:d ne yazcam aklıma birşey gelmedi :D
Basic : new york times " daemons summoned by nuri fuc*ing all of the world"
bild "world tasted turkish doner"

başlıklarıyla dünya yıkılmaya başlamış
dicekken madonna hamile kaldı skandalı ile dünya çalkalanmaya bşalamış
madonna aslında g.ydi ama içten içe onu delirten bir şey wardı madonna pk olmaya karar vermişti ama hamileydi ve...
uo dünyasında yeni bi title çıkardı pregnant player killer ppk olarak kısaltıldı bu sonra tüm sanatçılar ppk olma mdasına uydu bu modaya ilk uyan bülent ersoy oldu
Bülent Ersoy,Armağan ile mezarda karşılaştı.Armağan maviyvi. ( yenı eşi kim bilmiyorum =) ondan armağan salladım )
armağan bülent'e sordu "kimden hamile kaldın ?ben o kadar denedim bi türlü yapamadım nasıl başardın bunu..."
Lord Bülent Ersoyun warlock olması tüm sanatcı camiasında bir şok yaşattı bütün şarkıcılar pur mage ken bülent ersoy 9x warlocktu ...
8x e izin veren serverda bülentin 9x olması edit şüphelerinide beraberinde getirdi...
bülenti gmler stara getirdiler ve log lara baktılar ama edit falan değildi o aslında cinsiyet değiştirirken araya 1x sıkışmıştı asıl hata cinsiyet stonelerdeydi fakat osman farketmişti bu olayı
osman hemen scp leri eline aldı ve cinsiyet değiştirirken verilen item identifaction skillini gördü...
ve scpleri değiştirirken yeni şifre çöxücü yarattığnın farkında değildi o aslında bi snfeer yaratmıştı ve o anda internet kafeden kim ne yaptığını hepsini görüyodu ve o anda ...
aklına geldiki tüm şifreleri çalabilirdi...
ve eve gitip bütün s.x kanallarının şifrelerini kırdı oda ne kırarken osmanın annesi içeriye girdi küçük osman meydandaydı osman saklamaya çalıştı ama olmadı iğrenç bi duruma düştü (onun yerine olmak istemezdim ) osman şöyle dedi ...
Novice
-14.8
Tuvaletten gelirkenn açık unutmuşum.
anne deneme yapıyorum ehliyet alcam

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.