Kötü Dark Pvp çok yaşamaz iyi bi planlama lazm
Khelgar : https://www.darkpvp.com/modules.php?name=S-Ozel_Esyalar

yemediği büyüler :D

mahalle serveri işte günlükte ne konuşuyolarsa onu geçirmişler. Utanmasalar im por yemez felan yazarlar
hahah koptum :D
Tıpta tıp intenseyi taklit etmişler.Pardon etmeye çalışmışlar.Fark ettiyseniz https://www.darkpvp.com/modules.php?name=S-Ozel_Esyalar adresindeki en alttaki 2 resimin arka planına baktıgınızda intenseye ait oldugu apacık ortada.Yani ne diyebilirim.İntense'nin scriptlerinin calındıgını biliyordumda bu kadar tıpa tıp aynısı olcagını bilmiyordum.
Aynen koptum Ben Bu Olaya :D Şu Mail + Dilencilik Guzel :yes

//Serverimizde Yetkili Alımları Olacaktır.
Alımlar Şu Şekilde Yapılacaktır;

Alacağınız Plevel 03 Veya 04 Tür
Sizden İstediklerimiz;
İsim Soyisim
Tc Kimlik No
Tecrübeleriniz
Bize Sağlayabileceğiniz Katkılar
Neden Bizi Tercih Ettiniz
Warsa Serverimizdeki Player Account Name Ve Player Nameniz
Bize Scriptsel Yardımda Bulunabilrmisiniz?
Bu İstediklerimizi
[email protected] Mail Adresine Staff Olmak İstiyorum Konulu e-mail Yollayınız...

Dark Pvp Staff //

///
3 Aradan 7 gün geçtikten sonra yumurtaya çift ((tıklaysanız)) Rare Forest/Desert/Mid/Frenzied Ostard'ınız oluşacaktır. Eğer olgun yumurtaya 1 gün boyunca tıklamazsanız yumurta bozulacaktır//

buda guzel Tıklaysanız :D

//Pvp Taşında'ki Özel Item Menusu'nde bulunan Aile Deed'i alınca deede çift tıklayarak ailenizi kurabilirsiniz. Ailenize davet ettiğiniz kişilerin girmeyi kabul etmelerinin yanısıra 50.000 gol odeme yapması gerekir. Aile menüsünden ailenize üye alabilir, varolan üyeyi atabilir, online aile üyelerinize gözatabilirsiniz
// Aileye Girmek İsteyen TAM 50.000 tane gol atıcakmıs arkadaslar :D

///////
Wizard Shroud

Armor: 54
Yemediği büyüler: Clumsy, Magic Arrow, Weaken,Feeblemind
/////
Yemedigi Buyulermis :D
Etkilenmediği Buyuler dese Hadı Eh uh dersın :D
geçende şeyde gördüm bunları nebula forumlarında

mare uniş satılır falan die topic açmışlar içine darkpvp.com burda hepsi falan yazmışalr başka topicleride katletmişler öle

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.