Novice
-14.8
Değerli dostlarım.
Bana film önerebilirmisiniz.Türü hiç farketmez.
Novice
11.9
banada banada
Novice
-14.8
-Zombieland
-Snatch
-Aşk doktoru

Bunları önerebilirim.
Sex drive.
Güzel bi gençlik filmi.
Novice
-14.8
Gerilim seven arkadaşlar için "Son Durak 4" ü önerebilirim.

Şu anda kutsal damacana 2'yi izliyorum.Hoş bir filme benziyor :D
Hiç güzel değil Kutsal damacana 2 çok saçma söylemedi deme.
aynen. Kutsal Damacana 2 hiç iyi değil.

American History X / Irkçılık üzerine izlediğim en sağlam filmlerden.
Felon / yine ırkçılık üzerine, başarılı bi film
slumdog millionaire
seven pounds
the shawshank redemption
death race / full aksiyon

suan aklıma gelenler. tavsiye ederim bunları. izlediysen aklımda bikaç tane daha var eklerim.
Korku seviyorsan başta rec'i izle arkasından devamı olan rec 2'yi ... Rec 3 çıkacak ve devamı gelecek.
korku konusunda Rec i bende tavsiye ederim. farklı bi konusu var.
Son izlediğim ve güzel bir film : Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı

film yunan mitolojisini konu almış çok beğendim ben izlemenizi tavsiye ederim.
KadhraS : Gerilim seven arkadaşlar için "Son Durak 4" ü önerebilirim.

Şu anda kutsal damacana 2'yi izliyorum.Hoş bir filme benziyor :D
Aynen biraz saçma oldu son durak 4 ama genede güzel 3 de Roller coaster felan olaylar oldu şimdi lunaparka gidince trene binmeye korkuyorum :) Geceleri hiç komik film izlenirmi gece dediğin açılır açık film izlenir :D
Nexima : aynen. Kutsal Damacana 2 hiç iyi değil.

American History X / Irkçılık üzerine izlediğim en sağlam filmlerden.
Felon / yine ırkçılık üzerine, başarılı bi film
slumdog millionaire
seven pounds
the shawshank redemption
death race / full aksiyon

suan aklıma gelenler. tavsiye ederim bunları. izlediysen aklımda bikaç tane daha var eklerim.

American History X / ırkçılık üzerine yapılmış en iyi filmlerden biridir arşivimde bulunmaktadır. Slumdog millionaire de gerçekten iyi bir film. Başlarda holywood bağımlılığı yüzünden çok önyargıyla izlemiştim ama gerçekten güzel. Death race full aksiyon zaten başrolda oynayan adamın bütün filmleri öyle. Göz atabilirsin.

Zombi, salgın hastalık filmlerini seversen Rec, Rec2, 28 gün sonra, 28 hafta sonra, ölülerin şafağı ve veba filmlerini izleyebilirsin. Uninvited (davetsiz) filmide psikolojik gerilim sınıflandırmasına sokarsak fena değil. Zaten bu türde fazla iyi film çıkmıyor. Göz atabilirsin :) Son zamanlarda bir animasyon sevdası başladı bende ki allah... 9, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?, Corelline animasyonlarını izleyebilirsin. 3 boyutlularıda mevcut evde 3d izlemek sinema kadar iyi olmasada...
Knowing(KEHANET) kesinlikle izlemen gereken bir film aksiyon kurgu mükemmel ve adem havva sorusuna resmen cevap veren bi film :).
Burada kafan karışır sen en iyisi film sitelerine gir bak kafana yatanı izle www.gunlukfilm.com :D

tavsiyem ejderhanımı nasıl eğitirim :)
Novice
-14.8
Marlock : Knowing(KEHANET) kesinlikle izlemen gereken bir film aksiyon kurgu mükemmel ve adem havva sorusuna resmen cevap veren bi film :).

Kehanet'i izledim.Gerçektende müthiş bir film.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.