Master
59.2997
Leon: The Professional
The Italian Job
21
Fight Club
The Punisher 1
Twilight
Twilight: New Moon
The Boondock Saints
The Boondock Saints: All Saints Day
Touching The Void
Transporter 1, 2, 3
Novice
-14.8
Transporter serisi gerçekten harika .D Özellikede Jason abinin oyunculuğu müthiş.
American History X
the shawshank redemption

zaten the shawshank redemption şu anda imdb 'de en iyi filmer arasında 1. sırada yer alıyor. American History benimde izledğim en güzel ırkçılık fimlerinden biri. Felon denemedim izlicem şimdi bi bakiyim. Yalnız onlar kadar güzel olcağını sanmıyorum onlar sayılı derecede bir kaç senede bir nadir düşen filmlerden biridir ki ben çok zor beğenirim film ama bu 2 film gerçekten inanılmaz güzel ki zaten "Morgan Freeman" oynuyorsa güzel olmaz mı ? =)
Master
59.2997
Twilight: Eclipse
Leqendary : American History X
the shawshank redemption

zaten the shawshank redemption şu anda imdb 'de en iyi filmer arasında 1. sırada yer alıyor. American History benimde izledğim en güzel ırkçılık fimlerinden biri. Felon denemedim izlicem şimdi bi bakiyim. Yalnız onlar kadar güzel olcağını sanmıyorum onlar sayılı derecede bir kaç senede bir nadir düşen filmlerden biridir ki ben çok zor beğenirim film ama bu 2 film gerçekten inanılmaz güzel ki zaten "Morgan Freeman" oynuyorsa güzel olmaz mı ? =)

Felon onlar kadar iyi değil zaten. ama izlenebilecek güzel bir hapishane filmi. :)
Nexima : korku konusunda Rec i bende tavsiye ederim. farklı bi konusu var.

Kötü film gördüğümde tanırım ve rec berbat zaman kaybı bence.
Rec benim baya hosuma gitmisti. o kadar kötü bi film oldugunu düsünmüyorum. ama zevkler tartısılmaz tabi
Esaretin Bedeli, Alkatraz Kuşcusu, Piyanist, Leon, Cesaretin varmı aşka, Benim adım Sam, Forrest Gump, V For Vandetta, Jumanji, Patch Adams, Günaydın Vietnam, Truman Show, Sil Baştan hatırlayabildiklerim arasında bunlar favorim.

Animasyonda: Buz Devri 1-2-3, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
Savaş Filmlerinde: Tora tora, Rüzgarla Konuşanlar, Bir zamanlar askerdik, Er Ryan'ı kurtarmak (favori), Full Metal Jacket (favori), Black Hawk Down (favori), (Dizi tadında: Kardeşler takımı)
Aksiyon: Bu konuda çok var ama son izleyipte beğendiğim Banliyo-13 ile Turnuva vardı gayette beğendim bunları. Bunlarıda izleyebilirsin. Saçma gelmezse eğer Wanted'de iyidir.
Dram/Romantik: Favorilerimin çoğu dram, romantik ve biyografiktir o sebeple buraya farklı olarak. Angelina Jolie'nin oynadığı pekte bilinmeyen Sahtekar filmini söylemek istiyorum. Ayrıca hikayesi ve lezzeti bakımından Koro adlı filmde süperdir.
jumanji küçükken tvde ne hevesle izlerdik
denıcem bu arada nexıma felon vaktım olmadı bi türlü severım konulu fantastık filmlerı yada hapishaneli ırklı yaşanmış olaylara yakın korkular fln
dene bakalım beğenecekmisin. çok şey beklemeden izle ama yani bi American History X değil :)
Novice
-14.8
Fantastik ve Bilim kurgu sevenler için ; "The İmaginarium Of Doctor Parnassus" şiddetle tavsiye ediyorum.
Korkunç Balayı 5-6 ay önce Kanal D de çıkmıştı gece izlemiştim psikolojik film
The Bucket List - "Morgan Freeman,Jack Nicholson"

ve Türk filmi olarakta ; "Abimm"

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.