Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

1 yarıştasınız ve 2.yi geçtiniz ne olursunuz ?
2.ci ?
1
Clement doğru söyledi. 2.olur =)

1.2.3vardır yarısta. 3. 2.yi geçerse 2.sıraya yerleşir ahaha =)
2 :)
Bende Sorayim Bali :)

Tanrı ikinci zenciyi yarattıktan sonra ne demiş ?
Novice
11.9
tüh buda yandı
Rowall : tüh buda yandı

anında google :)
berkancık bunu bilmeyen varmı ki :S
küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk :D
Bide ben saruyum
2 kapı varmıs tekı cennet tekı cehennem Ama Sen hangııs cehennem hangısı Cennet oldugunu bılmıyorsun 2 kapının basındada 2 adam varmıs arkadaslıkları cok ıyıymıs ne dersen yalan soyluyorlarmıs Ornegım ( cehennem hangısı = oburu baska kapıyı oburude baska kapıyı gosterıyormus)
Tek bir soru ile cennet kapısını nasıl bulursunuz... (Arkadaslıkları Cok İyiymis Hıcbir zaman Yalan soylemıyorlarmıs kendılerıne )
Hariqa : Bide ben saruyum
2 kapı varmıs tekı cennet tekı cehennem Ama Sen hangııs cehennem hangısı Cennet oldugunu bılmıyorsun 2 kapının basındada 2 adam varmıs arkadaslıkları cok ıyıymıs ne dersen yalan soyluyorlarmıs Ornegım ( cehennem hangısı = oburu baska kapıyı oburude baska kapıyı gosterıyormus)
Tek bir soru ile cennet kapısını nasıl bulursunuz... (Arkadaslıkları Cok İyiymis Hıcbir zaman Yalan soylemıyorlarmıs kendılerıne )

yalan söyleyenin a..q :D
Hariqa : Bide ben saruyum

"Arkadaşa sorar mısın cennet hangisi diye?"
Xantier Dogru Cevap :D Bir Soru Daha Sorcam kadınların Yılda hergun yaptıgı ve erkeklerın yılda 1 bir defa yaptıgı sey nedir ?
temizlik

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.