Aşağıda gördüğünüz resimde + şeklinde odaklandığınız zaman etrafındaki pembe dairelerin kaybolduğunu görücekseniz.Bazıları bana yok be resmin özelligi onlar yalan der ama tamamen kaybolduğunu görünce hemen kafanızı bir sarsın hepsinin geri geldiginizi görüceksiniz =)

:D:D: harbi nedir o ya :D
odaklanmasam da kayboluo asıl ilizyonist benim.
Sen okaklanmasan bile beynin odaklanıyor inanmıyorsan kaybolduğu zaman kafanı hemen sars hepsi geri gelicektir :)
Mute senin gözlerin bozulmuş :D
Bu gif bir resim her türlü sahtekarlık olabilir
Nemesis tekrar bide sana mı atlatıyım şimdi :) O zaman bak daireler kaybolunca bi gözünü kırp anlarsın ve hala inanmakta güçlük çekiyorsanız resme sağ tıklayın resmi farklı kaydet diyin ve bmp olarak kaydedin sonra resimlerden animasyonsuz halina odaklan gene kaybolduğunu görüceksiniz.
biliyordum ama gene hatırlattığın için teşekkrler
Nemesis[Berq] : Bu gif bir resim her türlü sahtekarlık olabilir

Herhangi bir sahtekarlık yok. Zaman ayarlı bir sahtekarlık olsa farkederiz. Bir noktaya bir süre odaklandığın zaman çevredeki noktalar kaybolur,sis gibi birşey.
Amesron :

Herhangi bir sahtekarlık yok. Zaman ayarlı bir sahtekarlık olsa farkederiz. Bir noktaya bir süre odaklandığın zaman çevredeki noktalar kaybolur,sis gibi birşey.

aslında bunu siz bile yaparsınız.painti açın etrafa biraz büyük noktalar koyun açık renk olsun ortayada bi işaret koyun kaydedin sora sizde ortadaki resme bakın etraftakiler gene kaybolur bunun açıklaması şu beyin bi yere odaklandımı gerisi yalan :)
paylaşım için teşekkürler.
Taylan verdiğin linke baktım ama benimkini göremedim :S

:D

Evet haklı olabilirsin.Sen resime odaklandığında servera veri gönderiyor olabilir.Daha sonra serverdan resime bilgi geliyor ve halkalar kayboluyor :)
|ZagoR| :

:D

Evet haklı olabilirsin.Sen resime odaklandığında servera veri gönderiyor olabilir.Daha sonra serverdan resime bilgi geliyor ve halkalar kayboluyor :)

Yuh ! :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.