Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

gifle alakası yok buyurun kanıtı
Ha şunu bileydiniz bi sexy anladı aranızda defalarca anlatmama rağmen :)
acaba bu dönüyo dönmese olmazmı dedim denedim.gene silindi

renkleri değiştirdim gene oldu arka planı beyaz. pempelerin yanlarına biraz gri attim değişmedi gene silinio
aynen bakın benım pc kasam feel marka pc kasa on tarafında kocaman bı fan var ve mavı neon ısıgıyla reng verıyor fan oyle hızlı donuyorkı hayatta pervanelerini goremessin ama kafanı saga sola salla donmedigini farkedersin
harika bi dalga
|ZagoR| :
Nemesis[Berq] : Bu gif bir resim her türlü sahtekarlık olabilir

:D

Evet haklı olabilirsin.Sen resime odaklandığında servera veri gönderiyor olabilir.Daha sonra serverdan resime bilgi geliyor ve halkalar kayboluyor :)

la 2nizde gece gece güldürdünüz nan beni:D:D:kikirik

benim odaklandığımı nerden anlıyor bu resim ?

web cammi açtım nan ben anlıyor :D

zuhahah :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik
:D görsellere ilizyonasyonlar yazın bakın neler var neler :D Spawnsas yapıyordur o bişiler web cam filan açtırdıysa sakın soyunma yani üstünü değiştirme =) :D
ööm öhö ?
İlahi Spawnsas sende beni akşam akşam güldürdün.Görmüyormusun dalga geçiyorum xD
|ZagoR| : İlahi Spawnsas sende beni akşam akşam güldürdün.Görmüyormusun dalga geçiyorum xD

olur öle şeyler:selektor|-)
Bence İlizyon ile Bağlantısı yok bi yere odaklanınca dikkat edin pc ye odaklanıncada etraftaki herşeyi net net göremezsnz ama kafanızı cevirip bakınca gördüğünüzü fark edersiniz yoksa o şeyin tahmin ile sizin bakıp kırma sarsma falan oalyınızı bilmesi imkansız
noktalara odaklanincada arti kayboluyor nasil olacak? =))
göZümü soqdum + işaretine faydası yoq gözleri bozio ama :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.