ByTymaron bak karde$im.. Azımı ßozdurma tamam mı uza defol bir daha post atma! Şavalak şavalak kelimeler yazma! Rica ediyorum bak çok sinirlendim! Ben 4 senedir bu platformdayım senin gibi ne gerzekler geldi geçti!

Yaşmı merak ediyorsun!? Adım Mutlu tc 17350154826

Gir ßak! Ve POST ATMA! o Aptal kelimesini alırım çok fena yaparım seni ya nası sinirlendim ufacık çocuklar hay allahım yaa!
Silindi
Neophyte
1.9
Sanane lan atarım atmam ağzını bozsan ne olur ilk sert tepkiyi sen verdin sen kimsinki lan gerzek diyorsun asıl sen kaybol uza git yok ne gerzekler geldi geçti kendini bi bok sanıyorsun galiba adam akıllı birşey söyledik sinirlensen ne olucak 4 taş var diye çok büyük birisi oldun... seni başbakan yapmak lazım sen büyümüşsün... Senin yaşındaki biri nasıl böyle bir post atar hayret doğrusu
4 taş değil ( :
3 yaş var ( :
Hey allahım yaa... Ya$ımı ortaya vurarak bi$ey yapmadım ßen! Sen dedin gerçekten 22 ya$ındamısın diye.. Noldu g.t oldu kaldın şimdi ßüyüksün yok ßa$kaban yapalım falan diosn.. Off!! Harßi salaksın ya.. O kadar salaksın hemde ne yazacağını bilmeden gelişi güzel bişeyler yapmaya çalışıosn
Ya By Tymaron.Eğer konu hoşuna gitmediyse yazmak zorunda değilsin.Herkesin espri anlayışı farklıdır.Bunu yaşla fln alakası yok konuyu uzatmayın kilit yiyecek konu yoksa.

Tekrar söylüyorum hoşuna gitmiyorsa yazma.

Caos lütfen sakin ol sende.Devam et güzel şeyler çıkıcak gibi.
Saygı sınırlarını aşmayalım isterseniz ?
caos, gordugum kadarıyla. sitede eskisin fakat, seni tanıyan pek yok, 4 sene önce kayıt olmuşsun. Bu arada diğer arkadaşı tanıyan pek çok kişi var sanırım. Bu arada siteden atılmadan susmanız yeterli olacaktır.

bu arada silin gereksiz postlarınızı.
Beni tanıyan tanır..
orası beni ilgilendirmez, ben gordugumu dıyorum. gereksiz postlarınızı silin. en saglıklısı.
Silindi
Banned
0
caos : ByTymaron ? ne diyosun dostum sen? Çocuksa çocuk post atma o zaman! Şu platformdan bir gerzek gidiyor diğeri geliyor.. Ufacık çocuk gelmiş çocukluğu öğretmeye.. Kızdırıyosun en sonunda!

İlk bana verdiğin tepki dostum bu arada daha 19 olmadım kendimi 18 görüyorum hala bunuda buradan bildirim 25.04.1989 doğumluyum ama bu sene bitmeden ocak ayına girmeden kendimi 18 görüyorum 19 değil... Bu 1 2&裟ncisi hiç bir zaman büyüklerime karşı saygısızlık yapmak istemem yapmamda belki benden çok önce bu platforma geldin ama geldiğim günden beri en iyi şekilde aktif olmaya çalışan biriyim tanıyan tanıyor sana kendimi ispatlicak değilim... Ve evet sohbet&geyik olarak bu konu tarzım değil ama bir insan bana saygısızlık yaparsa yaşı ne olursa olsun bende saygısızlığımı yaparım... Ben kimseye gidip gerzek demedim. Kendimide bir b*k sanmıyorum ayrıca g*t olmadım orada 22 yaşında birinin böyle bir espiri anlayışı nasıl olur gibilerinden birşey söylemek istedim ama yanlış anlaşıldı... Konunun kilitlenmesine gelince siz takılın çünkü saygısızlık yapan birine daha bu saatten sonra bu yaşa gelmiş birine terbiye vericek değilim en azından durup dururken kimseye hakaret etmiyorum... Bana dokunana bende dokunurum...
Ya yeter ama bitti tmm.Başka yerde tartışın.Bi üst düzey yetkili kilitlerse konuyu iyi olucak..

Lütfen birbirinize iğneleyici ve hakaret içerikli postlar atıcaksanız hiç atmayın.Zaten konu koptu kopucağı kadar.[
['b]
Silindi
Novice
1.4
Nicole ben 1 post attım adam uzattı uzatıcağı kadar hep bir küçümseme derdindeydi amacım tartışma yaratmak kesinlikte değildi... Ama neyse siz devam edin kaldığınız yerden bana karşı post atılmasın yeter... Eğer başkalarına bir saygısızlığım olduysa kusura bakmayın...
@ByTymaron

Uyarı - 3. 2 gün uzaklaştırma aldın.

@Caos

+ Uyarı - 2.

not: bazı mesajlar gözümden kaçmış. +2 şer uyarı verdim.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-06-12 18:09, 15 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.