Evet Arkadaslar Ozel Hayatınızı Ogrenelim Bakalım Ben Su Anda sadece 3 tanecik kızı birden idare ediorum Eda,Aslı,Merve sizleride ogrenelim dimi canım :asik2
Marifetmi?
Bazılarımız İcin Mesela Liseye Yeni Baslayanlara !
çok çocukça şimdiki gençler niye böyle ya genelde bu tarz başlıklara ve kendini gösterme çabaları içine girenler ya hayatlarında anlattıklarını hiç yaşamamıştır buraya gelip yaşamış yada gerçekmiş gibi gösterir yada 40'ta yılda bir tane düşürürler onuda abartıp abartıp sunarlar milletin önüne işine bak okulunu bitir aileni üzme bırak bu boş işleri kız arkadaşlarınla yaşadığında özelinde kalsın
what ? :conwhat ??
Başlığın Amacı:
Aslında Kendini Tatmin Etmek İstemesidir Sizin,Benim,Onun,Bunun Kaç Kız'ı İdare Ettiği Vs ( Böle şeyler yapmasakda ) önemli değildir.

Başlık Aslında Şudur:

Ben 3 Kızı Birden İdare Ediyorum Tüm U-s Duysun ? :con

Liseye yeni başlayanlar için marifet demişşin düz lisede okuyorum malum baya bi kalabalığız hiç böle bişile karşılaşmadım :S zaten öle bi harekette bulunanı yanımızda barındırmayız.
bende duz lisede okuyorum Ankara İnönü Lisesi Bizim Sınıflarda 8 Erkek Ve 28 ser Kız olur heralde bizim liseye ozgu :con
benim yan sınıfımda 3 erkek 30 kız var :P

ama bizim sınıf eşit kimisine göre 30 kız 3 erkek iyi gelebilir ama bence rezalet 3 sene okucaksın erkek muhabbet i yapamıcan ortalık kız dolu ule ezilirsin kızlar arasında :S bi ton şeyi var
zati okumak amaclı gittim tenefuste ederiz muhabbetimizi derste hocayı dinliorum tek guzel yanı bizde kızların soyunma odasının 2 inci bolumunde degisioruz bide kızlar fena deil ama odevleri cok kazık
Ego tatmini..

Ultima-strike com'da bunu gormeye başladım.. Her konu altında ego tatmini yapılıyor.. Nedenki ? Niye egolarınızı tatmin etmek için bir ultima-online forumunu kullanıyorsunuzki? Genç olmanıza vuruyorum arkadaşlar...
3 kız nedir ya ? Marifet gibi anlatıyorsunuz.
O Kadarda büyütülecek birşey yok bence.
çok güzel bir konu açmışsın tebrik ediyorum :((
İdare etmek ? Parkta simit ayran yiyip, kantinde çay içmeye idare etmek mi diyorsun ? Sadece gülerim xD Üç kadını idare edebilmen için cüzdanının kabarıklığından cebine girememesi lazım.Standart bir işte çalışıyorsan üçüne yetişemezsin.Kendi işinin patronu olman lazım bu arada.Aylık bir 20000 ytl'yi gözden çıkarmalısın.Bu rakamda en az çünkü kara kaşına kara gözüne gelmiyor :) Yok bunlar aşk birlikteliği diyorsan avucuna tuz döküp yala.Çünkü artık kadınlar için, para para para dan sonra o geliyor.Üç ev açacaksın dayayıp döşeyeceksin vs vs vs vs.
kendi cebimden vermiyorum :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.