Narsia : Gençlik şeyleri bunlar 2-3 kızla birden çıkmak. Zaman geçtiğinde gülüyoruz böyle şeylere. Annenizi babanız 4-5 kızla birden idare etsen hoş birşey mi olur. İdare ediyorum o kadar kişiyle çıkıyorum diyorsunuz peki nereden biliyorsunuz o kişilerin sizi kaç kişi ile boynuzladığını...

Hayatımın aşkını buldum saf,temiz ruhlu, kötü niyeti olmayan iyi niyetli vb. Ama 6 aydır açılamıyorum. :)

ben iki yıldır açılamadım sen yine iisin :D
oturup agladınmı bare :D:D:D:D:D:D:D
ben bi ara mektup yazmayı düşünmüştüm :P
Oooy Narsia,açılamıyormuş :D durum vahim o zaman xP
hehe :P :D
Nexima : Oooy Narsia,açılamıyormuş :D durum vahim o zaman xP

Evet Nexima'cığım durum vahim. Benim gibi çenesi düşük birisi açılamıyorsa vay geldi halime :)
off böyle tipler çevremde acaip fazla var gelip nasıl kız düşürüosun die soran tipler alayı gercekten gıcık olrm böyle tiplere msjları okumadım ama konunun başlıgını gördüğüm gibi anladım. çoğu arkadaş benim düşündüğümü anlatmışlar. insanin netteki ego tatminidir. ayrıca beni soruosan böyle çıkma işlerini pek yapmıorum bir çok kız arkadaşım var zaten bizim sınıftada 8 erkek 22 kız var ki erkeklerin çoğu senin gibi :)
ama 6-7 erkek geziorlar :D... hic kızlarla konustuklarını muhatap olduklarını görmedim . en iyisi hepsini idare etmek . ayrıca 15 yşndaım liseye yeni başladım . sanal deil reel oln pls
:D:D:D:D:Dreal halim sansürlü :D:D:D:D:D
avatarın reel deki halin olmalı mersinliyi winge dierinide dier kanada otutturuon heralde ? sende kız coksa banada gönderde bi tane bende onu münasip bi yerime oturtiyim ?
oke baba ama gitmezler sen gelirsen ayarlarız :selektor
ok markı var ztn sizin okuln kal ort olup geliom hemen senin two story e atarıs süper kıyak olr..

-------------------

no comment....
:D inönü lisesi türkiş / aydınlıkevler /altındag/ ankara
ben 3 kızı aşık oldugum 1 kız içn bırakdım oda beni bırakdı şmdi yeni gelenlerdede o heyecanı hissedemiorm ;(
@#323076 2008-09-23 22:51 GMT

11-12 aylık konu ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.