Kafayı Yediğiniz Anları İsterseniz Bİzimle Paylaşın İlginç birşeyler çıkabilir
:ates:sinirli
Silindi
Apprentice
0.9
Şuan :D bu mage neden bu kadar zor kafayı yedim ya :D
elalem pc açık foruma mesaj yazmadıgı için kafayı yedim
Valla Kafami Hic yemem yada yedirtmem....Zaten Yesemde Tuzsuz yada İceceksiz yemem.Ama Eger ki Cok ac Olursam yerim herhalde :D
ilk önce sen anlat sonra biz anlatalım?
Valla ben dedim Kafamı yemem yada kafanızı yemem..Bitlidir Simdi :D

En Büyük Ragnar :D Ragnara Yag Cek Her seyin Sahibi ol :D
Ailemle gerçirdiğim heran kafamın bir miktarı daha gidiyor sanki kafamdan bir parça törpüleniyor...
Biran önce ÖSS yi kaazanayım yeter, artık Hakkari mi kazanırız Van mı kazaznırız...Diyarbakır kazanırsam giderim, Başbakanımız bu konuda "Diyarbakır'ı en gözde mekanlardan biri yapacağız, Meclis'i oraya taşımayı planlıyoruz" gibi yorumlar geliyor gelecekte iyi bir yer olacak gibi Diyarbakır, Eskişehir artık şehir dışı hatta mümkünse evden uzak olsun diye yutdışı filan seçicem, yavru vatan da olur :D
Bir çok şeyde kafayı yerim ben aslında yaptığım iş (örn;Bilgisayar kurumlumlarında sorun çıktımı ve saat gece 00.30 olmasına rağmen şirkette olmam gibi ) de veya nerde bulunuyorsam olumsuz konularda ama bir süre sonra kafam yerine gelir ve ya sabır ! sabı ALLAH'IM derim içimden ve sanki o beni rahatır yada benim kafama artık öyle kazınmış :)
3 gündür bi kişinin online olmasını bekliyorum. Yaklasık 9 tane msn açtım ve ekledim acaba kabul etmiyomu diye.. Konusursam rahatlıcam sanırım ama konusana kadar kafayı yeme modundayım..
Evde ikiz kardeşlerim var.
Birisi cok uslu diğeri tam aksi.
O aksi olan bana sataşır en ufak vuruşumda anneme babama gidip abim bana tekme tokat attı yumrukla kafama vurdu küfür etti diye şikayet edip annemle babam gelip laf söylerken oda arkadan pis pis sırıtınca deliriyorum ve öldürebilirim =)
Oks sınavın var şu sanal alemi bırak şu oyunları bırak kafayı yeme moduna girerim.vede bugün annemle kavga erttim nasıl gönlünü alcam bilmiyorum:(
Kafayı yedirten bir an ha
İyi güzel de benim kafa ye ye bitmez ki Nah eşşek kadar :D

Şaka bir yana kafayı yedriten an okuldan arkadaşın kız arkadaşa sulanmasıdır.Bitti o anda bir kalemde sildim.

Son mesajdan bilmem kaç dakika sonra:D

@Xleria
Harbi harbi kelle paça yerken ( olsa da yesek :sulu ) beyinsiz olanı yemem.Fixim yanında beyindir. :p.Süper oluyor önerimdir.

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-09-07 23:28, 16 yıl önce)
Foruma gereksiz topic açılınca kafayı yerim..

:ters :ters :ters
Benim kafayı yemediğim anmı varki. ;-)
xLeria
ısımlı uyenın yazdıklarını okurken kafayı yedim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.