Merhaba arkadaşlar ben meslek lisesi ögrencisiyim mesleki gelişim dersinden herkes bir şey tanıtıcaktı.Bende ultima onlineı ele aldım.Pazartesi sunum yapıcam.Sizce nelerden yararlanmalıyım?Hangi kaynaklardan?Slaytıma neler eklemiliyim falan görüş bildirirseniz cok sevinirim=)
öncelikle oyunun tarihçesini, daha sonra dinamiklerini, daha sonra dünyasını ve karakterleri daha sonra teknik özelliklerini ve en sonunda sunucuyu açıp birtakıp görsel show yapsan bence güzel olur :)
biz mesleki gelişim dersinde hep atölye deyiz ve modüllerle işiliyos. senin bölüm ney benimki elektirik elektronik
hoca yada öğretirsen güzel olur :)
Bence sen kendini kaybetmişin hiç atılmakla kasma kendini direk yaz dilekçeni al tastiknameni :D
:) hehe Bölümüm bileşim teknolejileri Noxier yapıcam ya.Baya özendim herkes silkroad falan anlatıcakmış Ultima dedim mön mön baktılar :D
Bir oyunu anlatmaktansa bir programlama dilini veya yararlı bir programı anlatmak daha hoş olurdu kanımca.. en azından sen de bilgilenirdin
Sunumu yaptıktan sonra sınıfın ve hocanın tepkisini bize iletirsin artık :)
Silindi
Expert
14.3
Hocam bakın böyle usjux atıcaksınız. Hocam kesmeyin ! Lütfen. Haa Sınıfımı geçircen ok kes maremde senin olsun gel edit basayım sana :D:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.