Ultima Online Yargıtay tarafindan cocuklara kötü seyler ögrettigi icin yasaklancakmıs.Knightonline falan tüm online oyunlar..Ben tam olarak bilmiyorum ama öyle duydum yasaklancakmıs diye..ve yasaklanır mı tam olarak bilmiyom ama tepkinizi bilmek istedim.ne yapardınız ?? !
Istiyen her sekilde oynar..
Ultima online mı kalmış ya yasaklansa ne olcak..
Evimize gelip makinemizden mi kaldırcaklar:) Hiç olmazsa evimde kendim açar Npc keserim? Olmadı DNS ayarlarımla oynayıp Yabancı serverlarda oynayabilirim? İmkansız kapatamazlar.
Master
59.2997
Yasaklanamaz. Hem ultima online ın zararlı bir yanı yokki. Kötü örnek oluosa orta dünya veya şövalye bulunan tüm oyunları kaldırmaları lazım o zaman.
bu aralar ultimaya geri dönmeyi düşünüyorum..
ama yasaklanmaz...yani yasaklanamaz gibi geliyor büyük bir kitle çünkü..
Ultima yasaklanırsa hiç birşey olmaz ama, knight yasaklanırsa neler olabileceğinin tümünü kestirmek mümkün değil ama en azından Ko2 Network kepenk kapatır :D
+13 diye bir yasak zaten war diye biliorum.
Ayrıca Bunlar maksat geyik olsun diye çıkan söylemler.Yok yargıtay bilmemne yapacakmış vs vs yok böyle birşey. 3 Senedir devam ediyor bu muhabbet :D
Knight yasaklanabilir fakat, ultima yasaklanamaz. grüşündeyim
yasaklanamaz abi hem nsl yasaklicaklar hadi siteleri ip den yasaklıolar hosttan yasakliolar server ın ip sini deistirirsin bida acarsin hosttan engel koyar hostu deistirirsin suanda youtube yasak mesala ama girmek isteyn girio www.anonymouse.com dan hemde cok raat uo yada hide ip ile girersin...
ultima online kimse yasaklayamaz buyuk konusmuyorum ama - saten o oyun yasaklanmaya kimsenin hakki yok su derecede yok kimse kimsenini zevk karisamaz - ben oyunu oynuyorsam kimene ????
*xLeria* : Ultima Online Yargıtay tarafindan cocuklara kötü seyler ögrettigi icin yasaklancakmıs.Knightonline falan tüm online oyunlar..Ben tam olarak bilmiyorum ama öyle duydum yasaklancakmıs diye..ve yasaklanır mı tam olarak bilmiyom ama tepkinizi bilmek istedim.ne yapardınız ?? !
Birisi ortaya bir laf atıyor herkeste hemen inanıyor. Haberin kaynağı? En ufak bir haber duymadım ben bununla ilgili.
@*xleria*
canım adam eve gelip UO yumu silcek? Nasıl yasaklamayı düşünüyolar ki (öyle birşey olduğunuda sanmam ama) Dünyada milyarlarca oyun var kötü örnek teşkil eden hangi birini yasaklıyacaklar? Komik :D
Ragnar@

ole yapamazlar ama isteseler iptal ederler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.