Amin !
locked : ya pablişer bırak bunları :D
youtube yasaklandıda ne oldu, isteyen kullanamıyormu youtube yine?
o yüsden ne yapıyorus abilere cevap vermiyoruz :D

Abi mi ? abi ? puaha, hiç gülceğim yoktu Burak ! :lol:lol Mesajımı git bir daha oku, ne demişim youtube engellendi ama sonuç millet Proxy kullanıp giriyor, eğer Ultima yasaklanırsa (ki böyle birşey yok, yalan olur) insanlar yine aynı şeyi yapacaklardır...

--

Valla kitleyle falan alakası yok, isterse 70 milyon oynasın sonuçta herşey mahkeme kararına bakar. Ama böyle bir karar çıkıcağını sanmıyorum. Zaten topic'in ilk mesajında da böyle duydum diyor, bence böyle birşey hiç yok, birileri uydurmuş xleria'da yazmış buraya.
Artik Kullanamıyor Youtube...Dns ayarlarınıda kitlediler...Youtube giris sadece bir site tarafindan saglanıyor !
AÇıldı bile geçler youtube :D
Youtube zaten açıldı xLeria kaç gün oldu ben bu mesajı yazalı ama Proxy kullanıp giriyorduk değişen birşey olmadı :D
internet cafelerde yasaklanır ancak yasaklanılırsa;)
UO'nun pek bi zararı yok aslında uo olmasaydı ben hala bir kaç meslek hakkında bilgi sahibi olamıcaktım. Knight online yasaklanmalı bence. Millet biribirine ezik derken k yı kiü diye sölüyo eziküu.
uo yasaklansa bile bu sadece osi için geçerli olabilir. korsan sunucuların önüne geçmek neredeyse imkansız
Uo yasaklanırsa topluma fert kazandırmış olurlar.
Abicim C-s yi Cafelerde Oynamak Yasak Ama Millet Cayır Cayır Oynuır....hem Yasaklansa U-s Halkı Bir Araya Gelip İmza TOplasak Yeter....Hatta Üstüne Türkiye Meclisi Yeni Shard Açar :D
TBMM Uo Shard,
Eğlencenin yeni adresi ...
R.T. Erdoğan falan owner olur :)
Owner_Jin : Abicim C-s yi Cafelerde Oynamak Yasak Ama Millet Cayır Cayır Oynuır....hem Yasaklansa U-s Halkı Bir Araya Gelip İmza TOplasak Yeter....Hatta Üstüne Türkiye Meclisi Yeni Shard Açar :D

yok öyle bi yasak
:) Arkadaşım ben internet cafeciyim benden mi iyi bielceksin...
fistandantilus : Büyük bir kitle mi? O eskidendi.
süper :)
Adept
4.3
Tam bes sene sonra cevap yazmissiniz bu konuya. Masallah.
En azindan ilginc bir konuymus. (-;

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.