sadece 10dknızı ayırarar kazanıcağız para 27$.27$ 1 günde sadece 10 dknızı ayırark kazanıcağınız çok guzel ve kolay bi para yapmanız gerekenler çok kolay ve sadace 2 bölümden oluşuyo

1. BÖLÜM;

PayPal Hesabı Almı; PAYPAL İNTERNETTEN GÜVENİLİR E-MAİL YOLUYLA PARA HESABINIZDIR.ZATEN KREDİ KARTI İLE ALANLAR PAYPALI DAHA ÖNCEDEN BİLİR. O HESABINIZIDA KULLANABİLİRSİNİZ. YENİ HESAP AÇIP KREDİ KARTI GİRMEDENDE KULLANABİLİRSİNİZ..

Paypalın Sitesine Giriyoruz:

www.paypal.com

SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Aşamada email adresi hariç bütün bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini doğru yazın yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yöntemden yararlanamazsınız.

Burada 2.Aşamada karşınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.aşamasında kayıttan çıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giriş yapabiliyorsanız bu adımı artık geçebiliriz...

DAHA SONRA 2.BÖLÜMDE İSE BU LİNKE TIKLIYORUZ

https://www.AWSurveys.com/

5-10 Dk da 27$ (Gerçekten Oluyor)
hiç bu kadar çabuk para kazandıran bir site görmedim..ben de biraz önce üye oldum..parayı da garanti veriyorlar..arkadaşım aldı da..benim yeni haberim oldu..neyse sadede geleyim...
açılacak sayfada sağ üst köşede Create A Free Account'a tıklayın.Daha sonra gerekli bilgileri girin.

Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle aynı olsun)
ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın.

Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1 E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa it's a good site,really this is very nice,great site this gibi ifadeler yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın ve 4$ hazır

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-12-01 19:18, 15 yıl önce)
ppııışşııııkkk diyorum başka da bir şey demiyorum.
kardeşim zorla deilben böyle ayda 54$ kazanıyorum ve gunde sadace 10dkmi ayırıyorum
Referanslı Link Vermek Yasak
Ashley aynı başlıgı ben açmıştım bakabilirsin ..
yanlız parayı pay pal a aktarmıyor. 75 dolar olması gerekiyor galiba ?
Arkadaşlar bu parayı ancak oyunlarda bişey satın almak için kullanbilrsiniz ben inanmıyorum bankaya gidip talep ettiğinde vereceklerini hiç gerçekci değil böyle bir yol varsa neden insanlar yapmıyo ;)
Marlock : Arkadaşlar bu parayı ancak oyunlarda bişey satın almak için kullanbilrsiniz ben inanmıyorum bankaya gidip talep ettiğinde vereceklerini hiç gerçekci değil böyle bir yol varsa neden insanlar yapmıyo ;)

Ben ona bile razıyım.Günde 75$ kasarım garanti.Şuan uğraşıcam.Referans vererek 1.25$ kazanabiliyorsun. 40 tane fake hesapla referansım üzerinden kayıt olucam.Sonucuda gelip yazıcam buraya.Ama o 75$'ı vereceklerini hiç sanmıyorum.

Total Surveys $27
Total Referrals + $7.5
Total Amount $34.5
Total Redeemed - $0
Current Balance $34.5
ya boşversene abi ya yalan dolan işler bunlar siteleri tık alsın diye yapılan şeyler inanmamak lazm
hala AWSurveys in topicleri acılıyor bebek doğar doğmaz awsurveysin fake olduğu söyleniyor ondan sonra adı söyleniyor hiç kafanız basmıyor demi
Herzaman zaten bunların yalan olduğunu söylemiştim.Ama nedense busefer denemek istedim.75$ kastım paypala aktar dedim 5gün bekleyin diyor heralde :D

Thank you, your Payment is being processed. Please allow 5 Days for delivery.

Do not hit Back on your browser or it will cause issues with your payment request.
ya uraşmayın 1 ay önce bi arkadaşım önerdi uraştım durdum paypal a aktardım girdim knight a paypaldan gold pre alayım dedım onu bile yaptırmadılar :D cacık iş uraşmayın :)
zagor 5 gün sonra gelirse haber verirsen sevinirim
@Ashley

Neden haber vereyim ki?Sen zaten para kazanılıyor diye topic açmadın mı ?Bak şimdi bir yalan söyledin sonra ona kendinde inandın. Zaten öyle birşey olursa size söylemekle vakit kaybedemem direk icraata geçerim xD
Spyk : hala AWSurveys in topicleri acılıyor bebek doğar doğmaz awsurveysin fake olduğu söyleniyor ondan sonra adı söyleniyor hiç kafanız basmıyor demi

Koptum xD

@ZaGoR

birşey olursa size söylemekle vakit kaybedemem direk icraata geçerim

demişsin

Bizde biliyoruz parayı alamadığımızı fakat burda kullandığın cümle biraz kötü olmuş sanki.

Noluyo bize söleyince sana paramı kalmıyor?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.