Arkadaşlar 10 dakika önce ufak bi deprem oldu fazla büyük değildi neden topic açtım onuda bilmiyorm ya belki büyük gelir gööçük altında falan kalırız paylaşıyım dedim=)) ( izmir )
Malesef bende ona uyandım ve hayatımda yapmıyacağım birşey yaptım, saat 07:20'de dükkanı açtım =)
Cidden ürkütücü..
atatürk mahallesi kayalık pek hissedilmedi burda :D ama hissettim hafiften bişey annemlere söledim deli sandı beni
geçmiş olsun ..
Evet bende o depremle uyandım ama sonra uyumaya devam ettim xD
ben arabadaydım o sırada servis yapmaya gidiyodum ben evden cıktıktan 15 dk sonra falan olmus sanırım cunku kız arkadasım kalkıp hmn msj cekti ordan haberm oldu.
bende depremle uyandım bi baktım bizim kuş kafesin içinde bi o yana bi bu yana çarpıp duruyo onu sakinleştirene kadar epey bi uğraştım

4.2 menemen ardından 20dk içinde 3tane 3lü deprem daha olmuş ama onları hissetmedim bornovadan :) Geçmiş olsun
Master
59.2997
4 kere oldu. Teletext e bakınca 4.3, 3.4, 3.4, 3.4 olarak yazıyordu. Menemen - İzmir de olmuş hepsi.
Ya dayı bişey olmaz :D bak bi inşaat müh olarak sölüyorum. Kesseler acımaz. Acıması için 6,5 filan lazım izmirde :D he 6,5 olursa :D ksk ve alsancak + bostanlı iptal olabilir o ayrı :D
geçmiş olsun.
o saatte servisteydim:) dersaneye gidiyordum.
6.katta + menemene yakın olunca baya bir hissettim maalesef.

Depremle uyanmak hiç hoş değil.Devamı gelmemesi dileğiyle.
o sırada uyuyordum|-)sadece o sırada çalan alarmın sesini duydum ve uyumaya devam ettim|-)
o saatte mışıl mışıl uyuyordum
Geçmiş olsun arkadaşlar. Bu duyguyu iyi bilirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.