İŞte size bir test seri katil olmaya eğilmi misiniz?
İşte soru:
Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor.

Bu genç adam, kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Bu genç adama bir daha rastlayamıyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor. Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor? Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

Cevabı sonra
Olayda Adı Geçen Genç Kız,Kız Kardeşini Aşık Olduğu Adamla olan ilişkisini öğrenmiştir.
Bundan Dolayı Kız Kardeşini Geçirdiği Bir Cinnet Sonucu Öldürmüştür.
Kız kardeşinin sevgilisi aslında o adam. Ondan öldürüyor.
Hyrrrrrrr :D Bunu baska bir siteden alıntı yaptım ama bende aynı cevabı vermiştim:D
mthN : Olayda Adı Geçen Genç Kız,Kız Kardeşini Aşık Olduğu Adamla olan ilişkisini öğrenmiştir.
Bundan Dolayı Kız Kardeşini Geçirdiği Bir Cinnet Sonucu Öldürmüştür.

İlk akla gelen şey bu!
Tmm buLdum :D

Cevap: Genç kiz, adamin cenazeye gelecegini ve adami orada görecegini
umuyor.

Amuhahaha :D
Hımm Simdi Olayı Bastan Ele Alalım :D Kız Annesinin Cenazesinde Goruyor Bu Adamı ve Bu Adamı Hic Tanımıyor ama Kız ruyalarında Goruyordu Bu Adam Annesinin Cenazesine Geliyor Kız Bu ADam Bizim Cenazelere Geliyor Diyerekden Oldurmusmudurki :D:D:kork

Ahaha Dogrumu Bildim Simdi Ben :S:S:S:kork Simdi Seri KAtil Olmaya Egimlimiyim Ben Yani ??
Katilim Ben Khatilll Nihaha.
:D
Nerden Çaldın LEyn Dogru :D
mthN : Tmm buLdum :D

Cevap: Genç kiz, adamin cenazeye gelecegini ve adami orada görecegini
umuyor.

Amuhahaha :D
Bence doğru cevap bu
Andain Senin Bu Tip Konularına Bayılıyorum Buldukca Boyle Seyler Koy Siteye :D
|DarKhaTe| : Hımm Simdi Olayı Bastan Ele Alalım :D Kız Annesinin Cenazesinde Goruyor Bu Adamı ve Bu Adamı Hic Tanımıyor ama Kız ruyalarında Goruyordu Bu Adam Annesinin Cenazesine Geliyor Kız Bu ADam Bizim Cenazelere Geliyor Diyerekden Oldurmusmudurki :D:D:kork

Ahaha Dogrumu Bildim Simdi Ben :S:S:S:kork Simdi Seri KAtil Olmaya Egimlimiyim Ben Yani ??

iLk ben biLdim hıh :D
Abi bayadan beri bu sohbet-geyik bölümüne yazan yoktu iyi oldu. Anemon yok kimse başlık acmıyor. :)
Silindi
Journeyman
1.3
Hahaa :D ben biliyodum bunu

Simdi kız annesinin cenaze töreninde adamı görünce aşık oluyor ve kafasında kuruyo madem bu adam bizi tanıyo annemin cenaze törenine geldi kardeşiminkine de gelir :D diye düşünüyor ve kardeişini öldürüyor :D
Master
59.2997
Kız kardeşiyle genç adamın ilişkisi vardır ve bunu öğrenen kız büyük bir cinnet içerisinde kardeşini öldürür xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.