Benim Ki ===

---ELİF---

Çok Seviyorum...
Benim hiç olmadı;( ama Ceren, Yaprak veya Didem olmasını isterim :D
:D Ay Yazıksana :d [ Şaka Yapıom Alınma ]
Buraya yazamam şimdi bi tanıdık çıkar bütün okula yayar...
ByDarK : :D Ay Yazıksana :d [ Şaka Yapıom Alınma ]

Alınmam merak etme:) Bakarsın ilk ve son olacak birini bulurum.:D Bu tabi kötü olur daha çok şey yaşamak isterim o ndan önce:yes:D
Yaa Ben Bi Eşşeklik Ettim Sevdiğim Kızı Aldattım Sonra Geri Döndüm..[ ALınmadığın için Tsk ederim ] [ Yaz SAnki Nolcak Benim Öğretmenler Biile Biliyor mudur yardımcısı Dahil Olmak Üzere ] bi ara öğretmen veli toplantısında Benle [ Murat Han ] Sevgilimin [ Elif ] ismini toplantının ortasın bunların arasında bir şey var tokun mayın belki devam eder evlemeyi düşünürler felan felan... arkadas var imam gibi birisi ona imam nikahı yaptırcam ....[ Fazlamı Kaçıom Ne ]

Herkezi Bekliyorum Evl Bekar Alayınızı Hade Yazın [ Müzikte Olsa Tam olcak :D]
Eskisi = Gizem
Suan malesef ama malesef ama malesef yok :( zaten Meslek lisesinde okuyom okulda kız yok :'( kimsede yqardım etmiyo zaten **Bilocan** bi kız ayarladıgı yok ne guzel okulda okuyo kız dolu :(
Ben kız işlerinden el ayak çektim çok rahat,
Bayağı para kurtarman yetmezmiş gibi,
Eve kızı attığında basılma olayın olmuyo,

"Hani kız nerde nereye sakladın?"
"Ne?"
"Oğlum biliyoruz kız attığını nereye sakladın?"
"He tabi tabi"
deyip te akrabalarınızın patavatsızlıklarını da engelliyorsunuz :)
@Mistik tkama kafana,
Hem bak sizin okulda kız olmaması normal,kız meslek okulları var onlar oraya gidiyor.Zaten her okuldaki kızlar öyle güzel olmuyor.Bir gün zamanın olursa dışarda biraz dolaş gör etrafını ki biraz daha iyi bil,
Mesela güzel kızlar okula zamnında gelecek sende onları görecen diye birşey yok...Erken veya geç gelebilirler ( devamsızlığı çoksa erken gelebilirler mesela...)
Hiç Olmadı... Aynen Eylül Yada Tugce olmasını İsterim
yok şuan

nadriad tekrar soruyorum visual biliyor musun ? :(
6yıldır Gizem

:asik2gizeMert:asik2
negüzel visual basic den anlayan yok mu arkadaşlar off çıldırcam
ilk ikisini öldürdüm 3.süde aynı gidişata sahip plan yapıyorum nasıl katletsem diye
Sarı Cıwcıwım Anastasıa Ama Yazdan Berı Gorusemıyoz Malum Moskovada..
Mistick : Eskisi = Gizem
Suan malesef ama malesef ama malesef yok :( zaten Meslek lisesinde okuyom okulda kız yok :&裟( kimsede yqardım etmiyo zaten **Bilocan** bi kız ayarladıgı yok ne guzel okulda okuyo kız dolu :(

@Furkan

Bir kere senin okuduğun okulda erkek başına düşen kız sayısı 0.322 gram :D (Kanıtlanmıştı bir seferinde)

@Bilocan (Celil)

Fıstık gibi okulda okuyorsun birde yabancı dil bölümüsün... Off Off Fen Lisesinden neler çekiyorum bir bilseniz...

@Nymphadora

:D Benim avatarımı kullanmazsan sevinirim..! Yada düşündüm-de kullanabiliriz ikimizde.. Ben sıkıldım 3 yıldır bu avatar değiştireyim artık ben sen kullanırsın bunuda.. :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.