Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

[Holygun] : ulan anlamadığım lisede okuyan bi adam soruları çalıyor 1 hafta evvel çalıyor. ve ne bok varsa gidiyor bide yanına soruları sokuyor. biz üniversitede 4 saat 2 tane soruyu çözüyoruz. çözüm olarak 22 sayfa çözüm veriyoruz. ama gel görki kopya çekersekte adam gibi edebiyle çekiyoruz. ki üniversitede kopya çektinmi 6 ay uzaklaştırma alma ihtimalin %99,9. Yani koskoca adamsın bari oturup ezberleyeydin zaten lisede ki sorular 20 dakkalık sınavlar. 10 işlem yapıosun bitio sınav wallaha yazık billaha yazık

Onun kapasitesi almıyor :D
Disiplin Kurulunu Toplarlar Savunmanı Yazarsın Ertesi Gün 2 Gün UzakLAstırma.
[Holygun] : ulan anlamadığım lisede okuyan bi adam soruları çalıyor 1 hafta evvel çalıyor. ve ne bok varsa gidiyor bide yanına soruları sokuyor. biz üniversitede 4 saat 2 tane soruyu çözüyoruz. çözüm olarak 22 sayfa çözüm veriyoruz. ama gel görki kopya çekersekte adam gibi edebiyle çekiyoruz. ki üniversitede kopya çektinmi 6 ay uzaklaştırma alma ihtimalin %99,9. Yani koskoca adamsın bari oturup ezberleyeydin zaten lisede ki sorular 20 dakkalık sınavlar. 10 işlem yapıosun bitio sınav wallaha yazık billaha yazık

yok zaten ön sayfayı komple ezbere yaptım. O kağıtlarda guvence olsun diye yanımdaydı. Hoca yerimi değiştirmek isterken afiş olduk. Ama gözetmenle konustum, soruların calıntı oldugundan dilekcede bahsetmemiş. Ders hocası desen affetti zaten. Bende artık en fazla uzaklastırma, en iyi kınama bekliyorum.
Öğretmene Azcık Yağ Çek, haL Ve Hareketlerinden doLayı Ceza Seviyesini Dusururler :) UzakLastırma VercekLerse Kınama VerirLer. :yes Bende UzakLastırma aLdım Bugun, 4 Gun VerdiLer Hocaya saLdırmaktan :bonus

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.