Tamamen atmasyona baglı bir şeyler sallıcaz.Mesela bir hikaye yazicaz veya başka bir şeyde olabilir.Tamamen gülmek amaçlı olucak.

Bir gün dogan görünümlü şahinim ile kavşakta,kırmızı ışıkta beklerken, arabanın yanına inanılmaz kızlar yaklaştı ve kızlar bana ''bizi arabaya alsana'' demeye başladı.Ben ise Hayda .. > ben diyorum olmaz prensibim degil.Ama kızlar yinede biniyor.Neyse prensibim degil dememe ragmen binmelerine bişi demedim.Neyse 3 kız arkada bir kız yanımda oturuyor.Yeşil ışık yandı ve ilerliyoruz.Diger kavşaga yaklaştık ve kırmızı ışık yandı.Yanımda oturan kız bana şöyle bi soru sordu ''Seni bi kerecik öpebilirmiyim'' > Ben dedim olmaz arabanın içinde prensiplerime sıgmaz dedim.Neyse tamam dedi bana.Yeşil ışık yandı ve arabayı tekrar sürmeye başlarken kız beni yanagımdan öptü.Bende dedim ki '' Benim arabamda böyle şeylere yer yok şimdi S*e gO '' diyerek Yoluma devam ettim Biliyorum çok çocukca ama edebiyatım iyi degildir =).Sizinde böyle atmasyon sacma sapan şeyler yazarak u-s ailesi ile paylaşmanızı istiyorum.
Sen Ne Diyosun ben bi gun yolda ilerliyorum arkadaslarla gece saat olmus 02:00 tam karsıdan karsıya gecıcez 15 kisilik bi grup geldi yanımıza ss birader bakar mısın dedi.Bende Evet demeye kalmadan 7 si bana saldırdı geri kalanlarda arkadaslarıma (uzgunum matematigim yetmedi :yes ) saldırmaya basladı ben iki kafa attım sonra 6 tekme 4 'de ucan tekme hani varya Jan Kilot Van'danın bi hareketi o hareketi bi yaptım adamlar yolun diger tarafına savruldu.Sonra Arkadaslarımı da kurtardım ordanda 35 kisilik bı kız grubu geciyomus onlarda gorduler tabi yakısıklı cacıgı ( o benim :D :D :D) hemen onlarda saldırmaya basladı zor bela kactık en sonunda yakamız pacamız dagınık bı sekılde neyse ole eve gıdınce bı de evdekiler sinir etti evdekilere de bi Jan Kilot Van'danın hareketinden yaptım camdan asagıya uctular evdekilerde sonra gittim yattım uyudum.

Ustte Anlattıgım olay ve kisiler tamamen hayal urunudur.
Bu arada Jan Kilot Vandan yazmamın nedeni Turkce'yi katletmemek. :) bi de hani bazı yerlerde goruruz ya " iste o benim " " iste o benim arkadasım " vb seyler onlardan da ekledşm metine dikkatli okursanız :D
Adamın biri yolda gidiyomuş ölmüş.

EDEBİYAT BUDUR :yes:((
Bende bir gun yolda gidiyordum bir kedi gordum araba carpmış kan ıcındeydı ama aldım onu yolun kenarına koydum sabah geldım baktım ki yoktu kedı allahın hikmeti işte bir kişi almış yada annesi goturmus :)
:D lan senin yapcan edebiyat bu kadar işte :D:D:D:D
Bırgun Burnumu Karıstırıyorum Parmagıma Sert Bır Cısım Carptı..Az Daha Eşeledim..Parlak Bısey Cıktı..Sonra Araştırdım III. Rızanın Bızans Donemınden Kalan Altın Kolyesıymıs:D:D
ve burnundan cıktı :D değeri bitmiş onun
Hayır Dahada Cok Degerlenmıs..Sumuk Cila Gorevı Yaptıgından Acayıp Parlıyodu:D:D
LA BENDE Bİ ÇAĞLA YEŞİLİ 2800 MOTOR MERCEDES SEL 280 VAR Bİ GÜN ANTALYADA IŞIKLARDA DURMUŞUM BÖLE 3 TANE RUS GELDİ BİRİ MERSONUN YILDIZI YALAR BİRİ AYNALARIMDA MEMELRİNİ DÜZELTİR DERKEN 3. SÜ DE GELDİ PARDON G-STRİNGİMİ DÜZELTİRMİSİN DEDİ (RUSCA:O_o) G STRİNGİ ŞÖLE Bİ TUTTUM BİLADERLER ABOOOO KANIM BELE TEPEME SICRADI LAN ELLERİM TİTRİYOR TABİ BENM GÖZ HALA YILDIZI YALAYANDA O YILDIZA DİL ATTIKÇA SANTİM SANTİM TİTRİORM DERKEN KAPIYI Bİ AÇTIM AYNADAKİNİ ALDIM İÇERİ BENM MERSO CABRİO BASTIM DÜĞMEYE AÇILDI TEPESİ HAFİFTEN Bİ GAZ VERDİM YILDIZCI HATUN DÜŞTÜ MERSONUN ÖN KAPUTA Bİ GAZ DAHA HOOP CAMDAN YUVARLANDI GELDİ KUCAIMA DÜŞTÜ (AMK NASIL SALLIORMMMM) DERKEN BU BAKTI YILDIZ GİBİ ÇOCUK BAŞLADI YALAMAYA HER KÖŞEMİ AYRI Bİ İSTEKLE YALIYOR ZİLLİ TABİ BU ARADA NEKADAR MİLLET VARSA BİZE BAKIO KIZLAR Bİ İÇİM SU oOOF ÇOK SALLADIUM
Neophyte
-1.7
Hatta o millettin içinde bende vardım baktım oo bu us ci jojuk dedim banada ayarladı bi tane dedim yaş küçük kızmasınlar dedim yoq dedi ne kızcaklar kızlarlarsa çak bi tane g.tüne zaten o azar dedi bende çat çut çat çut sabaha kadar beraber kankla !! :D (devamı oldu ama baya sallamasyon :P)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.