herkes orda kaldı işte ordan ilerisi yok
lan rekoru goruyormusunuz kızın teki bitirmis oyunu biz kaldık bole :D

birde lambanın orda bir kagıt war onu alamıyorum yaf 3 tane esya alıcak yerim kaldı bu arada kimse bombaları almayı biliomu ???

Bu konu ikissyoudie12 tarafından düzenlendi(2007-07-04 19:36, 16 yıl önce)
kız değil ondan önce bitirende var dikkatli olursan en son biterinin resmi var orda ondan önce biteren ismi ismailmidi unutum :D biraz dikkat et
Kafayı Yemek Uzereyim !!!
yav olsun kız bitirmismi bitirmis bu kadar erkek kaldık ya bole 3 tane esya kaldı bir tavandaki okagıt dier ikisinide bilmiorum..ama o arada kafama mermi yedim :D
nasıl bitiriyolar ya pff
kız resmi bile koymus gormedinizmi dilan die bir kız..
somehow(başka bir forumdan alınmıştır. bu yazıyı somehow yazmıştır.Oyunu bende bitirdim...) Team : arkadaşlar ayağınızın dibindeki anahtarla orayı açıyorsunuz ama bomba patlayacak o yüzden 2 3 kere tıklayın açılan yere ordan anahtar alacaksınız. sonra borunun dibine gidin. oradan vida alacaksınız. vidayla tavanda duran bıçağı düşürün. raftaki kağıdı alın. gri anahtar teleskobun kilidini açar. onunla cama gidin en uzağa bakın. daha sonra rüzgar esecek camdan bakarken. sol tarafınızda yeşil bir şey gelecek o kablo . kabloya tıklayın bıçakla kesip alacak. sonra havalandırmaya gidin oradan anahtarı alacak. anahtarla TV nin yanındaki köşeye tıklayın. oradan anahtarla bir bölme açacaksınız.o kadar. sonra kapının sağ alt tarafında kağıt war onu alacaksınız. ve kasaya gideceksiniz. kasada şifreler sırasıyla 5 1 8 2 11 scroll larla önce 5 i sağ scrolla 1 i solla 8 e sağ ile 2 ye sol ile 11 e sağ ile gidip pull diyeceksiniz. açılacak sonra da yeşil anahtar alacak. yeşil anahtarla kapıyı açabilirsiniz :)
ya ben herşeyi yapdım tmm fkt bi yeşil anahtar war ya abi şifreleride biliom fkt kasadyı açamadım yani şifreleri kasaya yazamadım:( bide o teleskopun bi özelliği war mı?onuda aldım:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.