Yıl: 1965

"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım ve mütehassis oldum... Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi parlar gibi oldum, yüzünde ni fevkalâde rahatlatan bir tessüm vardı... Üstümü başımı parladım, kendinden emin bir sesle 'akşamı şerifleriniz hayrolsun' dedim.."

Yıl: 1975

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve hislendim.. Ne yapacağıma karar veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde ni rahatlatan bir gülümseme vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'iyi akşamlar' dedim.."

Yıl: 1985

"Karşıma âniden çıkınca fevkalâde şaşırdım ve duygulandım.. . Nitekim ne yapacağıma hükûm veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. Amma ve lâkin kısa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde ni ferahlatan bir tessüm vardı.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'hayırlı akşamlar' dedim.."

Yıl: 1995

"Karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve duydulanımlandı m... Fenâ hâlde kal geldi yâni.. Ama bu iş bizi bozar dedim. Baktım o da bana bakıyor, bu iş tamamdır dedim... Manitayı tavlamak için doğruldum, artistik bir sesle 'selâm' dedim.."

Yıl: 2006

"Abi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yani ve duygudurumum kabardı... Oğlum bu iş bizi kasar dedim, fena göçeriz dedim, enjoy durumları yani... Ama concon muyum ki n, baktım ki o da bana kesik.. Sarıl oğlum dedim, bu manita senin... 'Hav ar yu yavrum?'"

Yıl: 2016

"Ven ay vaz si hör, n çok yani öyle işte birden ve çok imoşınıllaştım... Off, ay dont nov abi yaa... Ama o da bana öyle baktı, if so aşık len bu manita.. 'Hay ybi..'"

Yıl: 2026

"Onu görselimde duyumsayınca imgelemim almadı ve duyalamam tutarıklandı, n çok yani öyle işte birden ve çok kabarık oldum... Off, ekinsel körlük zihinsel anlığımı kapımsadı... Ama o da bana öyle baktı, bu XY bana kesin sevili... 'Herkese mrb..'"

Ben bugünlük bu kadar arkadaşlar

Alıntıdır ..
Umarım böyle olmaz sonumuz...
Ama abi 1965 de komediymiş ya :D

"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım ve mütehassis oldum... Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi parlar gibi oldum, yüzünde ni fevkalâde rahatlatan bir tessüm vardı... Üstümü başımı parladım, kendinden emin bir sesle 'akşamı şerifleriniz hayrolsun' dedim.."

bakarmısın şuna :D Bülent Ersoy beyefendi (:D) de böyle konuşuyo gülme krizi geliyo bana Tv başında :D
e nede olsa 65 den kalma beyefendi! :D beyefendi yazmışın ya:D artık hanımefendi:D
1965 de bülent ersoy daha bebekti lam:D
ne hanımefendisi ya :D anca giyiniyo :D bi icraatınımı gördük :D
only koptum kal geldi yani velakin
bülent ersoy komedi ztn :D fev kaledenin fewkinde bir gösteri yawrucum :P Ama alışmısız işte k >>q v>>w ı>>i ğ>>g Fln yani sesli harfleri yasmion o qdr:D Selamlaşma tedbiri msn den
Sa GARdas >>as Gardas
Slms Nbe:R:S>>ii nsn wl zn _?BgN amq :S fln yni... Pöfff

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.