:D eee Herşeyin Bir Modası Var ...
abi sabah olsun U-S Sabah Kuşlarını Açalım :D saat 8 ile 7 arası :D
Ben Saat 04:00 - 13:00 Arası Uyurom Gelemem Ben :p
USSK - Isminde Memenet Yok :D Zaten Sabah U-S 'te Takilan Kismi Sevmiyorum :D Gece Guzel Oluyor Muhabbet. Hem Sabah Gelen Bilmem Nerde Topic Actim Bir Bakin Diye Gelicek %100 Eminim. Sohbetin Icine Edicekler ve Topic Kilitlenicek :D

Bunlari da Dusundum O Yusden Bis USGC 'yiz :D
eet de işte insanın sabah canı sıkılıyor :D herkes kendi derdine düşmüş o yardımcı olun bu yardımcı olun vs. gece gelsin die beqlioz :D
Bu Lafi Duyduguma Sevindim :D Demeq ki USGC Hala Is Goruyor. Zaten Bunun Tersini Soylemekte Istatistiksel Acidan Mumkun Degil. En Cok Yazilanlar 'da 1. lige Oturduk. :p Simdi Sirada En Cok Izlenen :D Ben Gmouse 'yi Macro 'ya Birakcam Refresh Yapsin Dursun :p Ama Gordugumuz Yuzler Hep Ayni Yeni GK 'ler Gormek Isteriz :D Sizden de Sikayetci Degilim Ama :D
:selektor:selektor:selektor Ben Geldim :P
coyote Kopmustun Bi Ara Tekrar Aramiz HosGeldin. Bu Arada F and F: Tokyo Drift 'i Izleyeniniz Oldu mu ?
yok ya gidecem ben Publisher . işlh :) arkadaşlarla
DvD 'sini Aldim da Bu Saatte Ancak Eve Gelebildim Simdi Hic Acmicam :) Yarin 5.1 'de Son Ses Izlerim :D Kisik Sesle Tadi Cikmaz Simdi En Guzel Sey USGC 'de Takilmak :p
Tokyo Drift Ne Abi ? :P Arabayla Alakalı Bısı Galıba
Underground 'da mi Oynamadin Abi ? Lastik Yakmaca :D Ama Izlemek Lazim Ben 1. ve 2. Filmleri Izledim Cok Guzeldi. Drift Diyince Bayaa Merak Ettim. Aslinda O Degilde Hic Montaj Yapilmamis Hepsi Kullananlarin Yaptiklari Hareketler Onu Duyunca Izlemek Istedim. Marifetlerini Gormek Istedim. Benden Iyiler mi Diye :D:D :D
Ehuheh Valla Arabalarla Pek Alakam Yok Arada Bır Surerım Pc Yuzunden Hayattan Uzak Kaldık :P

Bu konu coyote tarafından düzenlendi(2006-08-15 01:55, 17 yıl önce)
FIKRALARI OKUYUN HAHAHAHAH GECE GECE KUŞLAR SİZİ
Kopar Bizi Montana :))))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.