Benim Hayatim Carting Pistinde Gecti (: Idealtepe 'de Carting Pistinde 3 Sene Boyunca Hic Cikmadim =) Simdi Artik Arabayi Veriyorlar Onun Icin Pek Sik Ugramiyorum. Ama Kanka Olmustuk Adamlarla. Simdi Calisanlarin Cogu Degismis Ortamda Yok Onun Icin Yolum Duserse Bi Ugrarim :)
:D Ben Uo Ya Kaptırdım 7 Senedır Baska Bısıyle Ugrasmıorum Valla Arada CS Fln Takılıom
Ben Uo 'ya Kaptirmayanlardanim :D Araba Her Zaman Favorim Olmustur Bunda Babamin da Payi Var Tabi :D O da Arabalarla Fazla Ilgilenir =) Su Anda Honda Accord 2.4 Exclusive Var Ama Chipset 'inde Yapilan Degisikliklerden Dolayi Araba Deli Gibi Yakiyor :D O Yuzden Getz Aldi Onu Kullaniyo :D
Honda Accord 2.4 Exclusive Var Ama Chipset 'inde ---Ney Ney Ney O Ne Lan :selektor İlk Defa Duyuom Ha Bızım Araba Opel Astra Bu Kadar :)
Neyse Bu Arada USGC 'yi Listelerde Birincilige Tasiyoruz ve Devam Ediyoruz :D

Buyrun
^
^
^
^
^
^

En çok cevaplanan 10 konu :

#1 : Sohbet&Geyik > U-S Gece Kuslari (*) (721)
#2 : Diğer Oyunlar > Pokémon Crater (Web Tabanlı) (651)
#3 : Sohbet&Geyik > Güzel Bi Oyun ... (x) (515)
#4 : Sohbet&Geyik > 2. Geleneksel Avatar Oyunu.... (499)
#5 : Sohbet&Geyik > Üstekinin Nickinden Yeni nick üretme(Forum oyunu!!) (x) (368)
#6 : Sohbet&Geyik > Çağrışım (x) (243)
#7 : Sohbet&Geyik > Üsteki hakkinda yorum yapmak..(Forum Oyunu2{MonTana Farki} (220)
#8 : Sohbet&Geyik > Kendine Güvenen Gelsin... (216)
#9 : UO Genel Konular > Newbie Anıları (*) (205)
#10 : Spor > Hangi takımı tutuyoruz? (*) (164)

En çok izlenen 10 konu :

#1 : UO Sphere Scripting > Sphere kurulum ayarlar vs.. (*) (10524)
#2 : CS Sunucuları > Cs 1.6 Ns Server List (*) (10256)
#3 : UO Genel Konular > Newbie Anıları (*) (7094)
#4 : UO Sphere Scripting > İp Sabitleme ve ADSL Modem Port açmak için buraya bakınız... (*) (5747)
#5 : Sohbet&Geyik > U-S Gece Kuslari (*) (5356)
#6 : Diğer Oyunlar > Pokémon Crater (Web Tabanlı) (5346)
#7 : CS Sunucuları > Counter-Strike 1.6 Türk Steam Sunucuları (5095)
#8 : CS Sunucuları > 1.5 Server (4551)
#9 : Duyurular > 2005 Yılının 'En'leri Seçiliyor... (x) (4549)
#10 : Sohbet&Geyik > 2. Geleneksel Avatar Oyunu.... (4418)
AHhahA Çok Mesud Oldum :p
Abi Arabalarda Electronic Chipset Unit Diye Bi Olay Var. Kilometre Basina Motora Ne Kadar Yakit Gonderecegini Soyluyor. Performans 'i Arttirmak Icin Km Basina Dusen Yakit Miktarini Arttiriyosun. Yani Chipset 'inde Degisiklik Yapiyosun. Bunun Sonucunda Araba 0-100 'e 8 Saniye 'de Cikiyosa Oluyo Sana 0-100 6 Saniye :D. Ve 60-100 6 Saniye 'de Cikiyosan Oluyo 3 Saniye =) Ayrica Max. Hiz 220 ise Beygir Gucu (Horse Power) ile Baglantili Olarak Hiz 240 Hatta 260 Filan Oluyor. Ama 1 Km. de 13 Litre Yakiyosa 20 Litre Oluyo :D

Icerenkoy 'e Yolun Duserse Sana Bi Icerenkoy Turu Attiriyim :D O Zaman Daha Iyi Anlarsin Demek Istediklerimi :D

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2006-08-15 02:22, 17 yıl önce)
Evet Çok Iyı Annadım:p Valla İsim Olursa İst De Ya Feriköy De Ya Da Taksim Cihangr De Oluyo Uo Cu Arklar Var :) Ama Duserse eyw ben ankaradaım cunku

Daha sonra eklenen mesaj 5 dakika

Nese Benım Gozler Kapanıo Bu Gun Bayagı Yoruldum Yarın Gorusuruz Herkese Iyı Geceler

Bu konu coyote tarafından düzenlendi(2006-08-15 02:28, 17 yıl önce)
Iyi Geceler Zaten Kimse Yok 10 Dk. Icinde Gelmezseniz Cikarim :D:D Zuaha... c0q Pis Tehdit Ederim :D:D

Daha sonra eklenen mesaj 40 saniye

10 DK. Basladi :D:D

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2006-08-15 02:30, 17 yıl önce)
Orda mısın hala ? Okey atak hade :D
Mynet Beni Tanidi Siz Kacin :D Valla Bana Uyelik Vermiyolar :D Kaira, Mchatlak ve Streyder Sahit O Gun 1 Saat Ugrastim Uyelik Vermediler Bana :D

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Zaten Bildigim Tek Okey Tikime Takiliyor :D:D Digerlerini Anlamam :D

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2006-08-15 02:50, 17 yıl önce)
Napçaz o zaman ? Bi aktivite olsun ya :D
Ben Manyak Bi Aktivite Izledim :D Simdi Onun Sonuclarini Cikartmaya Wc 'ye Gidiyorum :D:D Birazdan Gelirim :D Merak Etmein :p

Daha sonra eklenen mesaj 10 dakika

Heh Geldim Iyi Bi Activite Bulabildiniz mi ? Ben Bir World or Game 'e Bakiyim Belki Orda Hareketlilik Vardir :) Birseyler Bulun Takilalim.

Daha sonra eklenen mesaj 7 dakika

Gunz Online Oyniyan Varsa Takilalim

https://www.gunzonline.com

Download 'i Client Uzerinden Yapmayin 1 Kb/Ps 'la Yapiyor. FilaPlanet 'ten Indirebilirsiniz ve Mozilla Firefox 'la Indirmiyor. IE 'den Once Manager Download Diye Bir Proq. Indiriyor Onun Uzerinden Oyunu...

Oyunda Knight 'inkine Benzer Level Sistemi Var. Fakat Map 'ler ve Oyun Stili C-S Tarzinda. Level Atladikca Armor 'u Olan Kiyafetler ve Daha Iyi Silahlar Alabiliyorsunuz. Karakteriniz ise Max Payne 'den Kacmis Gibi ve Daha Otesi Cok Class Hareketler Yapabiliyor =) Bence Deneyin. 133 Mb Oyun Setup 'i File Planet 'te...

Daha sonra eklenen mesaj 2 dakika

https://www.worldorgame.com/forums.php?m=topics&s=41

Burasi da Gunz Online Hakkinda Takildiginiz Bolumleri Sorabileceginiz Bir Yer...

Daha sonra eklenen mesaj 18 dakika

Kimse Yok Heralde Ya Benim Yarin Erken Kalkmam Lazim. Zaten Basim Agriyor. Herkese Iyi Geceler. Kapanisi Siz Yapin Yarin Acilis Benimdir :D

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2006-08-15 03:48, 17 yıl önce)
napıonuz la :) iyice uykum geldi sabah 9 da kalkcam yatsammı die düşünüom :o_O

Daha sonra eklenen mesaj 19 dakika

Hadi Ben Yatar(Gözlerim İyice Kapanmaya Başladı)Herkese İyi Sabahlamalar Byes

Bu konu Kaira tarafından düzenlendi(2006-08-15 04:11, 17 yıl önce)
benim saat 00.03 gösterio ben acayım bare :D

Daha sonra eklenen mesaj 26 saniye

Ne Güsel Bea Ben Acıom Ben KApıom Dükkan Gibi Hissettim :D

Bu konu Kaira tarafından düzenlendi(2006-08-16 00:02, 17 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.