Öncelikle şunu söyleyeyim hiçbiri alıntı değildir önceden yazmıştım şimdide yorumlarınızı bekliyorum :)

Minoc Madenlerinde Patlama

Minoc madenlerinde bugün saat 14.00 civarında büyük bir patlama meydana geldi.Madende çalışan app işçiler göçük altında can verdiler.Olayla ilgilenen Minoc valisi Ahmet Herişekarışır üzücü olayla ilgili şu açıklamayı yaptı.
-Madende çalışan app işçiler,öğle yemeğinde sigara içtikleri için patlama meydana gelmiştir.Bu olay üzerine Minoc madenlerini bir süreliğine kapatma kararı aldık.Ölenlerin ailesine baş sağlığı dilerim dedi.

Britain Şehrinde Kavga...

Britainde bugün sabah 09.30 sularında vendorlar arasında büyük bir kavga çıktı.Olayda Tailor ve Magery dükkanlarında büyük hasar meydana geldi.Görgü tanıklarının anlattıklarına göre,kavga Tailor vendoru Terzi Dikerdikmez&裟in,Magery vendorunun kız kardeşine laf atmasıyla başladı.Bacısına laf atıldığını gören Hakkı Büyüsever,Terzi Dikerdikmez&裟e önce İn Nox daha sonrada Kal Vas Flam atarak öldürdü.Dayısının öldüğünü gören Alchemy vendoru Abdullah Bombasallar,cinnet geçirip önce Hakkı Büyüsever&裟i öldürüp daha sonrada Magery dükkanına molotofkokteyli atar.
Herzamanki gibi olay bittikten sonra gelen Guardslar,Abdullah Bombasallar&裟ı Britain zindanlarına atar.

Moonglowda Grev
Moonglowda dükkan sahibi vendorlar 1 günlüğüne grev yapma kararı aldı.
Gazetecilerin neden böyle bir karar aldıkları sorusuna cevabı Grev Sözcüsü Fenasi İşinibilir şöyle cevap verdi.
Hergün şehrimize Pk&裟lar saldırıyor.İflasın eşiğine geldik.Olayı Moonglow Valisine bildirdik.Fakat bizden 10m para istedi.Biz namuslu vendorlar olarak böyle birşeyi kabul etmedik.Bu yüzden grev kararı aldık dedi.

Brit Mezarda Vahşet

İki sevgili yalnız kalmak için Brit Mezara giderler.Sevişmeye başlayan genç sevgililer topraktan çıkan iskeletleri görmez.Olayı fark ettiklerinde ise iskeletler çoktan etraflarını sarmıştı.İki sevgili hemen toparlanarak iskeletlere yalvarmaya başlar.Fakat abazalıktan gözü dönmüş olan Iskeletion Abazagil ve adamları orada iki sevgiliye tecavüz etmeye başlar.
Bu sırada odun kesmek için orada bulunan Bayram Keresteoğlu hemen Guardsları arar.Herzamanki gibi Guardslar olay bittikten sonra gelirler.
Konuyla ilgili açıklama yapan Zekeriya Siyah,Olayın üzücü olduğunu fakat bu işi neden evlerinde yapmadıklarını anlamadığını söyler.Ayrıca buna benzer olayların yaşanmaması için Britainde Guardsların yönetiminde bir genelev açılmasını istiyoruz dedi.

Kurtlar Vadisi Çetesi

Bugün Guardların yaptığı bir operasyonda kendilerini Polat Alemdar ve Memati Baş diye tanıtan iki genci haraç toplamak suçundan Guardlar tarafından reskile bağlandı ve daha sonra da Lord British tarafından yargılandı.İki genç uzun zamandır vendorlardan haraç aldıklarını,haraç vermeyenleride öldürdüklerini itiraf ederken,bizim hikayemiz herkese ibret olsun dediler :)

Safede Holiganların Büyük Kavgası

Saat 05.00 civarında futbol maçına yetişemeyenler olay çıkarttı.Görgü tanıklarının ifadesine göre Ahmet Çakmaz Maça giremeyen halka kırmızı takım kazanırsa bikini giyerim demesiyle başlamış.Daha sonra Celal Topaiyikafavurur&裟un Ahmet Çakmaz&裟a kafayı çakarak ortadan kaybolmasıyla dahada büyümüş.Ve tarihte bir ilke imza atan olayda safe alanı guardslar bastı guardslar orda bulunan 120 kişiyi yanlışlıkla kesmesiyle dahada büyüdü olay.Guardsların ifadesine göre &裟&裟Bizim işimiz bu nerde pk varsa otomatik dalıyoruz elimizde değil&裟&裟Safe Alandan Sorumlu Orta İşleri Bakanı Fadik Sağdanbakarsoldangeçer&裟in açıklaması ise ortalığı dahada karıştırdı.&裟&裟Guardları ben çağırdım,benim amacım ultima-strike Guardslarının gece gündüz çalıştığını kanıtlamaktı,tabi işleri bok ettim farkındayım ama ölenle ölünmüyor .res yazarak canlansınlar umrumda değil&裟&裟demesiyle orda bulunan Necati Herkesebakar Fadik Sağdanbakarsoldangeçer&裟i öldürmesiyle olay kapandı.Tabi ömrünün geri kalan yıllarını jail damlarında geçireceği için çok pişman olduğunu ifade etti.

Bu konu berkanu tarafından düzenlendi(2008-06-16 18:05, 15 yıl önce)
iki sevgili sevişmek için neden mezarlığa gidiyor

buna koptum:kikirik:kikirik:kikirik
::kikirik :kikirik
Güzelmiş (:
isim yazmasaydın daha iyi olurdu ama güzel bir çalışma iskeletler o hallerinde bile çalışıyorlar abaza herifler :)çoguda gay :) ahahah
Reklamı silerseniz daha güzel olucak .
unknow : Reklamı silerseniz daha güzel olucak .

unutmusum :) pardon yorumlar için tşkler
No Mezar
Yes Britain Köprü Altı :yes
zhuahuauhzuha
Elıne Sağlık Super..:yes
Mükemmel :D
ARKADAŞLAR maaşlara zam yapmazsak bu moonglow daki durum buyur komunistler etrafımızı sarar sonra :D
yorumlar için teşkrler
@oguz13

Kelimelerinize dikkat edin siyasi cümleler taşıyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.