Burak beni öpse asit banyosuna atlardım allah muhafaza öper felan şimdi.
Seni ne öpücem be :D ıyy :D
Ben Onu oksardım :D
Shaziment : üstteki üye erkekmi kızmı ona göre :)
Bu siteye kızların takılmadığını varsayarsak...
:D Earl bni öpcek :p ya ben kahrımdan öldürürm ya onu öldürürm bu işi kan temizler arkadaş:p
kan daha çok pisletir :D

küfür eder tekme tokat dalardım heralde:selektor
Yok Neden Öptüüne Bağlı Belqi Gayiq Deelde Seni Sevdiinden qnqa icabı öptüyse yanaqtan ama dudaqtan ÖPSEYDİ vururdum onun gözüne işte :D
:D Valla Dostum sululuğu sevmem ne still öpersen napalm silahına kadar uzanır sonu :p
Allah.Death_Rider beni öpücek.Düşünemiyorum bile.Aynayı büyük bir şehvetle öpen beni nasıl öper bilemiyorum...

Recep İvedikteki gibi yapardım.(Kamyoncuyla geçen diyaloğu.:D)
Stormy'nin oyle bir sey yapacagını dusunmem :)
delikanlı çocuktur curtis ypmz:p
Neremden öpcegine göre para alırdım..

Yanak=50 ytl
Alin=100ytl
burun=300ytl
dudak=1500 ytl
Diger Tüm Yerler İcin 500000 ytl Alirdim Herhalde.Ama eger güzel bir cıvırsa Her yere ßeles ;) Hatta Ben Öperdim
Novice
0.6
Alt dudağından kapar, morarıncaya kadar emer sonra dil oyunlarına başlardım. Yaklaşık 10 dk süren bu ön sevişmede iki tarafta gevşiyeceğinden, üstündeki her ne ise yavaşça çıkarıp ellerimle ürkütmeden belli noktaları okşar, bir iki güzel sözle mest eder ardındada diz kapağının biraz üstünden başlayıp baldıra doğru, sonrada kalçaya doğru sakin ve sinsi bir şekilde, sanki kaşıkçı elmasına hayranlıkla dokunur gibi dokunup değerli olduğunu hissettirip, değer verdiğimi hissettirip. Güvenini iyice kazandığımda "nese yeter bu kadar sıkıldım ben" diyip olay mahalinden uzaklaşırdım.

*xLeria* şanslı talihlim senmişsin. Öpersen valla bende böyle yaparım affetmem.
SEN ZATEN BANA PARA VERSENDE YAPMAM...İSTERSEN 1000000000000000000000000000000000 YTL VER GENE SENİ ÖPMEM !!!!!! :@ ALlahin Hasta Ruhlu Pis Sapıqı
Novice
0.6
Belki bir gün özlersin, başka adamlarlayken felan. Ben seni hep beklicem ;) Yalnız kaldığında gel yanıma yaparız bişiler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.