Eyw.Kalsin..Ben senin bildigin erkeklerden deyilim k.bakma....Sen burda bosuna oyalanma u-s'de 0 erkek Bulamazsın.Burası Delikanlılar yeri yumusaklar icin deyil...!!!!!
Novice
0.6
Madem sende olumlu bakıyorsun.
U-s forumunda, herkesin ortasında sana evlenme teklifi ediyorum.
Eğer kabul edersen evinin erkeği, evlatlık bebeklerinin anasını olacaksın. Yalnız hollandaya gitmek biraz masraflı, mozambikte de bizim gibilere kolaylık varmış eğer sende istersen orada yaşayabiliriz. Aylık gelirim 221 ytl, seni aç bırakmam açıkta bırakmam, kaptüs gibi geçinir gideriz. Eğer dersen ki "ben hep ana olamam, arada değişiriz rolleri" bana öyleside uyar. Yeter ki sen kabul et, yeter ki sen HE diyiver.

Suyu kaçırdım sanki :D Yeter bu kadar muhabbet, daha bişi yazmıyorum.
Vanq : Alt dudağından kapar, morarıncaya kadar emer sonra dil oyunlarına başlardım. Yaklaşık 10 dk süren bu ön sevişmede iki tarafta gevşiyeceğinden, üstündeki her ne ise yavaşça çıkarıp ellerimle ürkütmeden belli noktaları okşar, bir iki güzel sözle mest eder ardındada diz kapağının biraz üstünden başlayıp baldıra doğru, sonrada kalçaya doğru sakin ve sinsi bir şekilde, sanki kaşıkçı elmasına hayranlıkla dokunur gibi dokunup değerli olduğunu hissettirip, değer verdiğimi hissettirip. Güvenini iyice kazandığımda "nese yeter bu kadar sıkıldım ben" diyip olay mahalinden uzaklaşırdım.

*xLeria* şanslı talihlim senmişsin. Öpersen valla bende böyle yaparım affetmem.
bismil...
Vanq : Madem sende olumlu bakıyorsun.
U-s forumunda, herkesin ortasında sana evlenme teklifi ediyorum.
Eğer kabul edersen evinin erkeği, evlatlık bebeklerinin anasını olacaksın. Yalnız hollandaya gitmek biraz masraflı, mozambikte de bizim gibilere kolaylık varmış eğer sende istersen orada yaşayabiliriz. Aylık gelirim 221 ytl, seni aç bırakmam açıkta bırakmam, kaptüs gibi geçinir gideriz. Eğer dersen ki "ben hep ana olamam, arada değişiriz rolleri" bana öyleside uyar. Yeter ki sen kabul et, yeter ki sen HE diyiver.

Suyu kaçırdım sanki :D Yeter bu kadar muhabbet, daha bişi yazmıyorum.
Bu nasil bir fantazidir abi :con
Tam adamını öpüyoruz :D
Abi kızın birini sokucam şu foruma yeter artık ya :D arada bi böyle durumlarda yardımı oluyor xD
:oynas Herseyi anlatıyo :)
tokadı asılırdım
Sexy imiş öpebilir =)
Kartal öpücüğü yapar.
5 aylık topic insaf :D

uzaylı beni öpse iğrenirdim heralde
Doğduğuna pişman ederdim xP
Dostça Tokalasarak öpebilir ^^
o beni öpmez yer =)
Kanglaoo öpse kaçardım bağırarak :D:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.