:) teşekkurler
ehuehu senaryo güzel :) ama o yeşil monster bi ateşe ölmesi saçma.Bence Devamında O yeşilin tekrar canlanmasından devam edebilirsin.Yada tam canlandıgında bitebilirdi.Neyse Ben Karışmim işine :)
Tebrik ederim Meteora :o
Teşekkürler meteora
Kardeş Süpersin Geriside Gelsin Rica Ediorum :DLtfen warsa Gönder Ya kopdum:D
Bu konuyu geri kazandıralım meteora devam et durma :)
dewamını istiyorus :D :D :D
artık girmio galiba u-s'e
Son mesaj atış tarihi ;

2007-09-24 23:00 :(
millet bnde yapabiliom artık film :D gifmax ta msn ifadesi yapmak gibi bişey :D de zamanlamasını ayarlamak vakit alıyo. bende yaptımda irenç oldu cesaret edemiom linkini vermeye :D Ama veriiym hadi :D ama ilk deneyimim ve zamanlamasını tam yapamadım. Ama 2. filmim manyak olucak :D

Bu biras kötü oldu ve fazla beklediği bile oluyo. Meteora kadar güzel yapamadım ama olsun. Yaptıkça güzelleştiririm.Bide adaam gibi senaryolar lasım sizler konu koayrsanız yapmaya hazırım :D
Bu arada yaparken gaza gelmişim. :D Küfürlü sahneleri var :D Ondan dolayı özür diliyim şimdiden =)

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-08-18 07:10, 15 yıl önce)
İlk Denemene Göre Bilenlerin Bazılarından Bile Daha İyi Yapmışsın Tebrik Ederim !!! Ellerine Sağlık,Devamını Bekliyorum.
Meteora nın izini takipe edicem :D Ve daha güzel şeyler yapıcam onunkiler gibi =) işallah oda girer bi ara :D

Sıradaki bölümle ilgili:

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-08-18 14:54, 15 yıl önce)
Silindi
Members
2
İlk denemene göre güzel yapmısın ama senaryoda biraz eksiklik olmu =) ikincisi güzel olcak gibi duruyo. Umarım daha güzel olur =)
güzel. ben de denedim fakat biraz fazla hızlı olmuştı :) düşürünce de bana cok yavaşmış gibi geldi
merak edenler için: https://www.ultima-strike.com/forum/sohbet-geyik/ultima-online-vs-age-of-e-q34574
age of empires tan nasıl SS alıosun ya programının adı ne :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.