Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar konuyu açmak istemiyordum fakat herkezin bilgisi olsun diye yazmaya mecbur hissettim kendimi QND adlı kişiye asla web işlemlerinizi yaptırmayınız ilk önce yaptığı işin arkasında durmuyor ve burada açıklamak istemiyorum ama üstü kapalı bilgilendireyim 20 gündür sadece bir amatör site kurdu geri kalan hiçbir şeyi yapamadı üstelik ücreti fazlasıyla almasına rağmen bu topic başka yerlere çekilmesin sadece herkezin bilgisi olsun diye söylüyorum EFE TATAR güvenilir birisi değildir sadece parasını alana kadar insandır.
Yaptığı siteyi gösterebilir misiniz acaba?
Novice
12.5
Ben siteyi gördüm ancak verdiğiniz ücreti merak ettim. 30-40TL'ye yaptırdıysanız daha fazlasını beklemek zaten biraz saflık olmaz mıydı ?
Anlamıyorsanız girmeyin şu ultima server işlerine hala anlayamadınız bilginiz yoksa koca bir 0 sınız.
Ben de merak ettim şu siteyi ve ücretini bitmedi gitti bu muhabbet Qnd ya sen açıkla ya şikayetçi olan açıklasın da biz de görelim yahu.
Yapılan sitenin ücreti değildir önemli olan yapılan iştir ücret konusu bile söz sahibi olamadı iş yaparken bilgi değil insanı sıfır yapan karşısındakinin zavallı duruma düşerek ilk önce güven kazanması sonrada dönüp bırakmasıdır verdiğim ücret önemli değildir açıklama yapmayacağım fakat her ne olursa olsun yaptığı işin arkasında durması lazım bir insanın benim burda yapmak istediğim polemik yaratmak değil sadece gerçek yüzünün görünmesidir başka insanlarında güvenini kazanarak para kazanmasına engel olmaktır wista pvp açılmıştır konusunu göz atarsanız tam bir ayda forum açmaya çalıştığını göreceksiniz sitenin fotoğrafları şu şekildedir.

Ücret önemli değildir diye bir şey yok arkadaşım. Ne kadar para verirsen o kadar iyisini alırsın. Bilemiyorum ne kadar verdiğini söylemediğin için yorum yapamıyorum ama XXX TL para verdiğini düşünmüyorum.
@deep.smyrna
Profesyonel anlamda bir site, forum, istatistikler. Forum panelinden oyun bilgilerini değiştirme vesayre ya da aklında olan herhangi bir şey varsa. Bana ulaşabilirsin.

[email protected]
www.burakdemirsoy.com
verdiğin ücret 70 tl, ve sana 1 yıllık sınırsız host, ayrıyetten site tasarım yaptım zamanım olmadığı için forumunu kuramadım bugünlerde çok yoğunum açtığın konu içinde gerçekten üzüldüm 70 tl'e bu kadar oluyor kusura bakma.

Eğer profösyönel site görmek istersen, baynet.com.tr ben burda çalışıyorum 2 bin tl gibi bir fiyatı gözden çıkarırsan gerçekten istediğin hizmeti alabilirsin.
Qnd : verdiğin ücret 70 tl, ve sana 1 yıllık sınırsız host, ayrıyetten site tasarım yaptım zamanım olmadığı için forumunu kuramadım bugünlerde çok yoğunum açtığın konu içinde gerçekten üzüldüm 70 tl'e bu kadar oluyor kusura bakma.

Eğer profösyönel site görmek istersen, baynet.com.tr ben burda çalışıyorum 2 bin tl gibi bir fiyatı gözden çıkarırsan gerçekten istediğin hizmeti alabilirsin.

Özet : Öle fiyata böle don. İşine gelmeyen gider victorias secret giyer.:D
Qnd bi msn girermisin çok acil
QND ,

Profesyonel bir insan olan böyle dandik bir psd tasarımı cizipte photoshop ile html'ye döküp site açmaz.
Senin 2 bin liraya yaptığın tasarımları çok merak ediyorum. Sizde keşke biraz daha araştırsaydınız , free bir wordpress teması yada joomla tema bulup kullansanız yaptığı 70 liralık tasarımdan daha güzeli çıkar.

Aldığın resellerdan açtığın pakette sınırsız olarak ayarlayıp alt kullanıcıda sınırsız alan var zannettirebilirsin. Zaten reseller olduğunuda kendi dns adreslerinden belli etmişin ki 2 gün sonra gitmiceği malum.

Suç birazda sizde, tasarımı görmeden taslak hazırlamadan parayı neden gönderiyorsunuz ki ? Bu ücrete 25-30 daha koyup full css sağlam bir tema yazdırabilirdiniz webmaster forumlarına girerek. Hiç referans istemediniz mi neyse :)

Geçmiş olsun
Nelph : QND ,

Profesyonel bir insan olan böyle dandik bir psd tasarımı cizipte photoshop ile html'ye döküp site açmaz.
Senin 2 bin liraya yaptığın tasarımları çok merak ediyorum. Sizde keşke biraz daha araştırsaydınız , free bir wordpress teması yada joomla tema bulup kullansanız yaptığı 70 liralık tasarımdan daha güzeli çıkar.

Aldığın resellerdan açtığın pakette sınırsız olarak ayarlayıp alt kullanıcıda sınırsız alan var zannettirebilirsin. Zaten reseller olduğunuda kendi dns adreslerinden belli etmişin ki 2 gün sonra gitmiceği malum.

Suç birazda sizde, tasarımı görmeden taslak hazırlamadan parayı neden gönderiyorsunuz ki ? Bu ücrete 25-30 daha koyup full css sağlam bir tema yazdırabilirdiniz webmaster forumlarına girerek. Hiç referans istemediniz mi neyse :)

Geçmiş olsun

2 bin tl'lik sana diad.com.tr bu siteyi göstereyim.

Temayı satmadan öncede söyleyip göstermiştim html & css diye burda kandırmaca vs yok verdiği fiyata o kadar oluyor malesef. Konunun daha fazla uzamasına gerek yok.
Efeye bak ya kral olmuş
Novice
12.5
Qnd : verdiğin ücret 70 tl, ve sana 1 yıllık sınırsız host, ayrıyetten site tasarım yaptım zamanım olmadığı için forumunu kuramadım bugünlerde çok yoğunum açtığın konu içinde gerçekten üzüldüm 70 tl'e bu kadar oluyor kusura bakma.

Efe 70TL'ye yapacağın kadar şey vaad edeceksin o zaman.Yapacağım dediğini yapacaksın fiyatı veren sensin kabul eden sensin.Parayı aldıktan sonra bu kadar oluyor kusura bakma diyemezsin.

Daha farklı şeylerde yazabilirdim de yazmıyorum.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.